герметизация шва в древесинеВажливим щабелем в процесі побудови дерев'яних будинків - це їх якісне і грамотне утеплення. Виконання цього виду робіт буде забезпечувати комфортним кліматом і затишком ваше житло довгі роки, а опалювальні витрати істотно знизяться. У якості утеплювача, часто застосувують герметики для деревини. Їх використання полягає в заповненні порожнечі в тріщинах і щілинах будинку або веденні всіляких ремонтних робіт.

Вибір герметика

Від правильного вибору герметика залежить якість утеплення будівлі.

 • По-перше потрібно врахувати, яка буде відбуватися герметизація - внутрішня або фасадна.
 • Далі слід ретельно засвоїти властивості і характеристики, зазначені виробниками на упаковках.
 • Це види матеріалів і їх гарантійні можливості водостійких, еластичних і стійких до перепадів температури якостей.

Купити потрібний вам герметик ви можете перейшовши за посиланням https://germetiki.com.ua/product-category/germetiki-dlya-drevesini/

Переваги герметичних матеріалів

 • Найбільш підходящим за своїми екологічними властивостями вважають натуральний матеріал, однак негативний фактор зовнішнього атмосферного впливу часто говорить про зворотне.
 • Герметик вирішує досить різноманітні проблеми при створенні дерев'яних споруд.
 • Герметик здатний запобігти проблемі з великою загрозою для утеплення, це стосується птахів, які розтягують природний матеріал з швів дерев'яних будівель.
 • Використання цього засобу також дає можливість економії в нужді повторного процесу конопатки, яка з'являється внаслідок усадки будинку при застосуванні натурального матеріалу.
 • Неабияку шкоду для утеплювача також представляють різні комахи, з якими прекрасно справляється герметик.
 • Значне зменшення трудовитрат і прискорення процесу утеплення без необхідності повного видалення старого матеріалу є також позитивною якістю даного засобу.

Види герметиків

 1. Акрилові - це найбільш доступні і прості матеріали. Для їх застосування не потрібні додаткові розчинники та окислювачі. Герметики легко наносяться на шви. Вони є екологічно безпечними, водостійкими, стійкими до перепадів температури і мають чудову зв'язку з поверхнями, тому вважаються найкращими. До недоліку акрилового продукту варто віднести нестійке ставлення до деформационной навантаженні.
 2. Силіконові за властивостями більш практичні через наявність в їх складах силікону. Такий матеріал міцний, еластичний, пристосований до різкого перепаду температури і стійкий до деформації. У зв'язку з цим вони прекрасно підходять для зовнішньої використання.
 3. Основна область застосування поліуретанових герметиків - це герметизація дахів, фундаментів і непростих споруд. Герметик має високу міцність і тривалий термін служби. Застосовується, коли потрібна простота в нанесенні і довговічність.
 4. Бітумні відносяться до більш простого типу з бітумною і гумовою основою. Актуальне їх використання для покрівлі, так як не розчинні у воді, але не годяться до фарбування і не використовуються при мінусовій температурі.