Романтичні вихідні можна планувати разом, а можуть бути вони ініціативою тільки одного учасника та повним сюрпризом для іншого. Можна навіть влаштувати прогулянку, яка проходить по пам'ятних місцях. Але щоб просунутися до наступної точки, потрібно спочатку відгадати загадку. Це шикарний спосіб провести такі вихідні для любителів головоломок, логічних загадок, які володіють хорошою пам'яттю. Якщо ж такий любитель в парі тільки один, то це може закінчитися не дуже добре. Тому, перш ніж планувати пригоду, слід тверезо оцінити свої сили і сили коханого.

А можна запланувати самий мінімум, наприклад, номер в готелі та суші у Чернівцях, а все решта віддати на відкуп нагоди. Не планувати обід,  вечерю, а просто плисти за течією. Замість замовленого катання на конях можна покататися на гойдалках, які випадково зустрілися на шляху, або поплисти на маленькому річковому трамвайчику.

Можна не йти в відомий парк з купою народу, а загубитися між трьох сосен, випадково звернувши з дороги. Але для цього теж треба мати певний склад характеру. Не всі можуть настільки відпустити голову. Орієнтуйтеся на себе і свого коханого, і нехай незвичайних днів у вас буде багато!

Ціна питання

Романтичні вихідні це не обов'язково дорого. Численні компанії пропонують море спеціальних пропозицій на сайті List. Звичайно, не варто брати відразу ж перше-ліпше. Іноді це не більше ніж рекламний хід, але все ж є і ті, які дозволять істотно заощадити. Наприклад, можна вибрати романтичну прогулянку на теплоході, екскурсію на повітряній кулі і завершити вечір в ресторанчику. Це хороший варіант для тих, хто любить все планувати і не думати - а раптом я вийду за бюджет.

Романтичні вихідні можна влаштувати навіть на дачі, при тому не тільки влітку, а й взимку. Ліпити разом сніговиків, а потім зігріватися біля каміна або печі. Влітку ж можна гуляти по лісі, рвати ягоду прямо з куща і годувати нею один одного, а вже ночівля на сіннику шалено романтична, хоча, може бути і не завжди комфортна.

Звичайно ж, феєрверк і море квітів це дорого, але часом, маленький букетик цінується куди сильніше. Треба шукати можливість і влаштувати свято, щоб не сильно розоряти бюджет. Ідеї ​​можна підглянути практично в будь-якому випуску програми «Орел і решка». При тому як в одну так і в іншу сторони.

Похід на шашлики

Жарка м'яса на лоні природи у вихідні вже перетворилася на національний вид відпочинку, тим більше що часто для цього  їхати нікуди не треба - зони для пікніків є  в міських парках. Нехай вас не бентежить поєднання ягід і фруктів з м'ясом! Дієтологи в один голос стверджують, що ці плоди допомагають перетравлювати та утилізувати білок і жир.