Те, яка тканина буде лежати на столі, створює основу для подальшої сервіровки. Заклади, що працюють в HoReCa, не відмовлялися від скатертин в період навіть, коли серветки з бамбука стали популярнішими за інші види прикраси столу. Пристойні заклади завжди будуть використовувати скатертини для ресторанів Львів, так як це вже стало певним стандартом.

Види скатертин для ресторану

На організаторі бізнесу в сфері громадського харчування лежить багато турбот, включаючи покупку текстилю. Найкраще купувати скатертини для ресторану оптом, щоб заощадити бюджет. Співпраця з компанією Грегорі Текстиль, що займається пошиттям, - рішення керівника, який мріє створити унікальну обстановку.

Найпопулярнішими типами скатертин є:

  • Класичний варіант. Необхідно врахувати розмір поверхні меблів, щоб звисаючи края не були занадто великими. Хоча зараз входить в моду великий свіс (більш традиційних 40 см), для зручності гостей все ж не варто робити матеріал до самої підлоги. Цей тип найпопулярніший для місць громадського харчування. Він зручний, звичний для клієнтів і може використовуватися кожен день.

  • Наперон являє собою серветку, покладену на всю поверхню столу. Використовується вона поверх основної тканини. Варіант здатний надати обідній зоні розкіш. Кінці наперону можуть спадати або ж точно відповідати розміру столу.

Для урочистих заходів застосовується фуршетна спідниця. Підібрана модель з красивим кріпленням прикрасить зовнішній вигляд всього інтер'єру.

Якщо ви бажаєте купити скатертини для ресторанів, то вам варто ознайомитися з пропозицією компанії Грегорі Текстиль вже зараз!

Переваги пошиття скатертин

Шити на замовлення будь-які товари завжди буде дорожче, ніж покупка масового продукту. Але цього того варте, адже завдяки особистому замовленню можна досягти хорошого результату. Основні переваги такі:

  • Надання належної атмосфери можливо завдяки правильному вибору матеріалу, його текстури, кольору. Тканина підбирається з урахуванням навантаження.

  • При індивідуальному проекті робиться вибір елемента, який відповідає інтер'єру. Загальна стилістика буде виглядати гармонійно.

  • Якість контролюється вище, ніж на масовому виробництві.

  • Якщо необхідно зробити дрібний ремонт зношеного товару, то багато виробників готові здійснити це при подальшому замовленні.

  • Унікальність. Будь-яка нова подія, яка відзначається в ресторані, може отримати особисте красиве оформлення обідньої зони.

Великою перевагою ательє тут буде можливість отримати консультацію тих, хто крутиться в сфері організації стилю закладу. Майстри підберуть матеріали, які будуть приємними для клієнтів. Це підвищить рівень доходу закладу.