Дуже часто юні абітурієнти не можуть вибрати професію, тому що не знають життя. В такій ситуації вирішальними аргументами стають «модно», «прибутково» або «за компанію». Так як знайти роботу до душі, якщо не знаєш, чого хочеш?

            Пропонуємо рекомендації, які зроблять пошук роботи більш ефективним.

1)      Відштовхуватися від своїх інтересів і сильних сторін.

2)      Аналізувати ринок працевлаштування.

3)      Пройти профорієнтаційний дослідження для вибору професії.

4)      Слухати поради оточуючих, але в першу чергу – прислухатися до себе.

            У 17-18 років частіше за все людина ще емоційно незріла, і на момент надходження багатьом все одно, ким працювати, якщо не знаєш, чого хочеш. Для тих, хто зовсім не визначився, хорошим варіантом буде спочатку пройти курси з якого-небудь профілю і, в разі вдалого вибору, вже в подальшому надходити на цю спеціальність.

            Як знайти цікаву роботу до душі?

            Ніколи не пізно задатися питанням «Як знайти роботу в Києві до душі?» Якщо людина замислилася над цією проблемою, то він вже зробив перший крок до її вирішення.

            Відповіді на будь-які питання вже існують в нашій підсвідомості, головне - навчитися своєчасно витягувати їх на поверхню. Для цього потрібно володіти навичками внутрішнього діалогу з собою.

            Візьміть за звичку представляти себе в майбутньому - через рік, п'ять, десять років. Уміння мріяти - це перший крок до нового собі і своїй новій успішного життя.

            Перші кроки на шляху до улюбленої професії

            Вибрати роботу до душі - це не недосяжна мрія, це те, до чого необхідно прагнути. По-справжньому щасливою і успішною може бути тільки та людина, яка відчуває, що реалізувався в своїй професійній діяльності. Ось тільки рівень щастя і успішності для кожного свій. Але кілька загальних моментів, про які слід пам'ятати при виборі професії, все-таки є.

            Не буває легких грошей і легкого праці: все ті, хто в теперішньому часі пожинають щедрі плоди, довго і наполегливо працювали в минулому (не важливо, розумово чи фізично).

            Ознайомтеся зі специфікою обраної роботи, проконсультуйтеся у фахівців (якщо немає можливості «живого» спілкування, підійдуть і тематичні форуми). Прагніть спробувати потрапити на стажування або практику, для того, щоб оцінити ситуацію зсередини. Універсального рецепту не буває: те, що добре для одного, може бути «покаранням» для іншого.

            Чи можна поміняти професію після 40?

            Служителі закону і військовослужбовці після виходу на ранню пенсію стають щасливими володарями другого шансу заново вибрати професію. Але насправді, при сьогоднішньому ритмі життя, в будь-якому віці не пізно зробити крок назустріч своїй мрії і почати все спочатку.