Навіть якщо у школі у вас була трійка з геометрії, це аж ніяк не привід не любити геометрію і манікюрі. За останні кілька років цей тренд набув шаленої популярності, а також розділився на кілька напрямків. Тож якщо набридли квіточки та френч, гайда шукати новий стильний варіант для дизайну нігтів.

Покриття гель-лаком тримається цілий місяць, якщо його робив хороший майстер. А отже обирати малюнок треба з таким розрахунком, що ходити з ним доведеться досить довго. Хай він буде достатньо лаконічним, щоб не втомитися від нього вже через два дні. Але і оригінальність ніхто не скасовував. Отже, наш геометричний рейтинг виглядає так.

1. Крапки

Елементарна геометрія в усій своїй красі. Крапки малюють на контрастному фоні або навіть поєднують з negative space – тобто на прозорому тлі. Чудовий варіант для тих, хто взагалі не любить малюнки на нігтях – кількох крапочок на одному-двох пальчиках буде цілком достатньо, щоб зробити ваш образ цікавішим.

2. Сузір’я

Коли математична наука перетинається з космосом, виходить щось дуже цікаве. Поєднайте між собою кілька крапок – і ось уже перед вами Велика Ведмедиця чи ще якесь із відомих сузір’їв. Саме те, що треба, для мрійливих творчих осіб і тих, кого захоплює безмежність Всесвіту.

маникюр

3. Геометричні тварини

Мабуть, один з найпопулярніших дизайнів останніх сезонів. Слони, лисиці, вовки, сови, панди, олені, леви – найчастіше обирають саме цих тваринок для зображення на нігтях. Наліпки з їх зображенням (переважно чорного кольору) круто виглядають на білому, блідо-рожевому або світло-блакитному фоні. Такий малюнок краще робити на одному-двох пальчиках, не більше. Решту нігтів пропонуємо зробити і контрастному кольорі.

4. Лінії

Хаотичні чи впорядковані, лінії долі чи морські мотиви? Вирішувати тільки вам, бо тут є величезний простір для фантазії. Дуже популярним став мінімалістичний варіант – по одній-дві лінії на кожен ніготь, але в різних місцях: посередині, ближче до краю, уздовж чи впоперек.

5. Трикутники

Ці фігури стали справжнім хітом. Зараз їх малюють переважно у стилі якихось чи то магічних, чи то масонських символів, поєднуючи у різних варіаціях з лініями та іншими фігурами. Що ж, якщо вважаєте себе жінкою-загадкою, чому би не обрати такий манікюр? Виглядає ефектно, стильно і вже точно не нудно.

маникюр

6. Абстракції

Мабуть, один з найтрадиційніших видів геометричного манікюру, який, утім, зовсім не збирається поступатися своєю популярністю новішим трендам. Хай там як, а вдало підібраний малюнок такого типу завжди виглядає актуально і цікаво.