Існує два основні фактори, які визначають підсумкову вартість старого автомобіля. До них відноситься пробіг і технічний стан. Крім того на ціну впливає комплектація і місцерозташування машини.

Пробіг і технічний стан

Великий пробіг –  зношування деталей і вузлів. Однак, прямої залежності стану машини від її пробігу не існує. Стан надійного автомобіля, що проїхав усього 5000 км, але з подряпинами і відколами, можна назвати відмінним, а можна задовільним.

Передбачуване місце водіння авто

Крім технічних параметрів і ступеня зношування, при виборі старого авто важливо розуміти де, хто і як буде водити цей автомобіль. Універсальні седани та хетчбеки середнього цінового сегмента популярні завжди. А от кабріолети або спорткари більш затребувані на півдні, морському узбережжі і курортних районах. Ціна на них також буде вище. Пікапи або повнопривідні позашляховики потрібні для бездоріжжя, поганих доріг або поїздок на великі дистанції. У мегаполісі будуть краще продаватися компактні міські автомобілі. Чим вище попит, тим вище ціна.

Комплектація

Чим більше додаткових опцій встановлено, тим вище вартість. При цьому треба розуміти, що електричні склопідйомники, кондиціонер, автоматичні замки давно не є рідкістю. Їх покупці сприймають як базову комплектацію. Зовсім інше відношення до таких дорогих опцій як панорамний дах, висококласна акустика, шкіряний салон.

Дизельні двигуни і повний привід завжди цінуються дорожче інших варіантів. А от автоматичні коробки передач ціни не додають. Навпаки, старі спорткари більш дорогі саме з механічною трансмісією.

Колір і тюнинг

Автомобілі після тюнінгу звичайно не дуже затребувані на б/у ринку. Спойлери, нестандартні колеса часто навпаки знижують ціну.

Хоча як такий колір кузова не впливає на ціну. Однак по статистиці самі ходові відтінки — темно синій, сірий металік, чорний і білий продаються швидше, ніж рідкі коричневий, зелений або фіолетовий.

Незважаючи на безліч факторів, що впливають на підсумкову ціну, основними є пробіг і стан автомобіля. Однак, кожна покупка старої машини — це унікальна угода.

БУ автомобілі з США можна купити в Україні через "Колумб Трейд". Це одна з небагатьох профільних компаній, яка виконує пригін машин з Америки під ключ. Перед підписанням угоди, кожна модель, що сподобалася, проходить ретельну перевірку кількості власників, участі у ДТП і т.д. У цьому допомагає інформація із закритих баз даних типу CAR Fax, Epic Win і Avto Check.

Доставка, митне оформлення, страхування також виконуються фахівцями "Колумб Трейд". Компанія забезпечує якість і безпеку угоди.

Чекаємо Вас по адресах:

м. Київ, вул. Костянтинівська буд. 71. - +380 68 6297070

м. Дніпро, Мечникова 10Б, 7 поверх, офіс 702. - +380 96 4537070

м. Харків, Полтавський Шлях 32, окремий вхід з вулиці. - +380 98 0880885