Все більше забудовників для зведення об’єктів різного значення застосовують стінові блоки, тому що завдяки такому матеріалу можна швидко та якісно побудувати об’єкт, витративши відносно невеликі кошти. Найпопулярнішими будівельними матеріалами вважаються газобетон та керамічний блок.

Якщо вам треба швидко побудувати будинок, зверніть увагу на такі будівельні матеріали, такі як газобетоні блоки. Завдяки великим габаритам таких блоків, зведення стін буде в рази швидше, ніж звичайною цеглою.  Як правило, об’єм одного газобетону дорівнює семи цеглинам, тому і процес будівництва може бути закінчений набагато скоріше. Також, говорячи о перевагах газобетонів, слід зауважити, що цей матеріал важить не багато, тому не буде створювати критичний тиск на фундамент та створювати складнощі в транспортуванні та монтажу стін.

Газобетоні блоки вважаються екологічним матеріалом, який володіє високими показниками пожежостійкості, звукоізоляції, паро- і повітропроникності. В середньому, термін експлуатації газобетоні перевищує п’ятдесят років, тому, використовуючи цей матеріал для будівництва, ви отримаєте надійну будівлю.

Зовнішній вигляд газобетону не зовсім естетичний, тому, щоб придати будівлі статусний вигляд, його обладують облицювальною цеглою. Перейшовши на це посилання, ви можете ознайомитись з самими популярними видами цегли та обрати  самий оптимальний варіант для своєї будівлі.

Якщо ви вибираєте будівельний матеріал, який буде привабливіше виглядати, чим газобетоні блоки і який не потребує додаткового облицювання, скористайтесь цим матеріалом. Керамічні блоки також вважаються екологічним матеріалом, тому підходять як для будівництва комерційної, так і житлової будівлі. Також керамічні блоки мають високі теплоізоляційні показники та забезпечують високий рівень шумопоглинання.  Цей будівельний матеріал обумовлений підвищеною міцністю та зносостійкістю, він довговічне та простий в монтажу.

Сказати однозначно, який матеріал краще газобетон чи керамічні блоки дуже важко. Обидва матеріали екологічні та відповідають всім вимогам будівництва. Та слід зауважити, що керамічні блоки більш міцні, і ймовірність їх бою менша, але коштують вони дорожче, чим газобетон.

На сайті компанії Tiger Bud ви можете ознайомитись різноманітністю керамічних блоків та газобетонів від AEROC та придбати найбільш оптимальний варіант за вигідною ціною.