Цирконієві коронки

Сьогодення диктує нові правила гри в усьому. Не є виключенням і стоматологія. Люди стають більш вимогливими до себе, свого здоров’я та зовнішнього вигляду. Відповідно, вони хочуть отримувати нові, більш якісні і безпечні стоматологічні послуги, серед яких досить поширеними є послуги з протезування зубів. Клініки пропонують великий вибір матеріалів для виготовлення протезів, а також методів їх установлення. Однак, все більшої популярності набувають цирконієві коронки, вироблені із діоксиду цирконію. Матеріал вражає своїми винятковими якостями, тому вважається одним із найкращих для протезування зубного ряду.

Застосування та основні властивості цирконієвих коронок

Популярність протезів із діоксиду цирконію зумовлена цінними властивостями саме матеріалу. Особливості цирконієвих коронок, що відрізняє їх від інших видів, полягають у:

 • безпечному складі (не містять оксид кремнію):
 • високій теплоізоляції матеріалу, який до того ж не вступає в реакцію з кислотами;
 • інертності до інших матеріалів, які можуть бути присутніми в порожнині рота;
 • гладкості поверхні, що не дозволяє накопичуватися нальоту;
 • твердості та міцності, відповідно зносостійкості, збереженні форми і вигляду протягом достатньо тривалого часу (коронки не деформуються, не змінюють колір і не тьмяніють);
 • біологічній сумісності із тканинами тіла людини, що дає змогу установлювати їх навіть алергікам;
 • естетичності, відтворенні абсолютно натурального вигляду зубів.

Із діоксиду цирконію виготовляють не тільки одиночні цирконієві коронки та мости, але й штифтиі незнімні протези з імплантами.

Основні переваги цирконієвих протезів

Цирконієві коронки

Цирконієві зуби — це найбільш досконалий на сьогодні вид протезування, переваги якого пояснюються не лише якісними характеристиками матеріалу. Переваги коронок з діоксиду цирконію полягають також у техніці їх установлення, а саме:

 • не вимагають видалення зубного нерва;
 • протези щільно прилягають до ясен, що захищає від потрапляння під них залишків їжі та бактерій, а також розвитку зубних захворювань;
 • висока точність виготовлених конструкцій завдяки сучасній цифровій обробці даних;
 • тонкий каркас коронок дозволяє проводити мінімальне обточування зубів.

Суттєвою перевагою над іншими видами протезів вважається і термін служби коронок, виготовленихіз цирконію. Так, при дотриманні загальних правил догляду за зубами та порожниною рота, зменшенні зв раціоні занадто твердої їжі та регулярному відвідуванні стоматолога, вони можуть залишатися в хорошому стані близько 15 років і більше.

Особливості цирконієвих коронок

І хоча на цирконієві коронки ціна досить висока, однак фінансові вкладення задля збереження функціональності зубів, відновлення жувальної функції, повернення приємної посмішки і зовнішньої привабливості того варті.