Ефектний і витончений річний купальник - обов'язковий атрибут жіночого літнього гардеробу. Швидкість зміни жіночих запитів на купальний костюм вносить свої корективи в процес створення видів купальників. З розширенням різноманітності нижній частині від шортиків до трусиків з назвою «стрінги» на два табори розділилися і представниці жіночої статі. Віддати перевагу одним або іншим насправді дуже важливо, тому що свого часу також жінки розділилися на два табори в питанні вибору нижньої білизни.

Попит народжує пропозицію і таким чином з'явився купальник трійка.

Купальник трійка, виходячи з назви, складається з трьох частин.

Перша з них - це бюстгальтер. Принципових критеріїв, що відрізняють бюстгальтер трійки від інших моделей, немає. Його хащі можуть бути виготовлені в різному виконанні: на кісточках, м'які (ганчіркові), щільних (з лайкрою або з доповненням іншого матеріалу, зрадника жорсткість), з push-up або з гелевою чашкою, - в загальному варіантів у верхній частині купальників маса.

Друга і третя частини купальників варіюються між собою і можуть бути представлені у вигляді плавок «стрінги», звичайних плавок, шорт і спідниці.

Купальник з трусиками-шортами найчастіше доповнюється звичайними трусиками, трохи рідше трусиками стриги. Варіації трусиків-шортиків з спідницею на сьогодні в масових колекціях відомих дизайнерів не представлено.

Для тих, хто бажає не може визначити з вибором і віддати свою перевагу купальнику з шортиками купальник трійка прекрасний варіант, оскільки в комплекті буде і звичне виконання купальника з нижньою частиною - трусиками, в результаті чого вибір не тільки буде зроблений і не розчарує, а й дозволить заощадити кошти адже нижня частина купальника взаємозамінна. Купальник з шортами - це також можливість приховати проблемні місця в боках або на сідницях, а також відмінний варіант для скромних дівчат, що дозволяє при бажанні приховати від сторонніх очей трусики з купального комплекту.

Трійка з спідничкою - це консервативний варіант купального костюма, який дозволяє дотримати пристойності популярних курортів і прогулятися в купальнику від готелю до пляжу або відвідати пляжний бар або кафе.

Консервативна або демократична трійка - це індивідуальне рішення кожної дівчини, але так чи інакше кілька років тому з'явившись на ринку трійка не втрачає своєї популярності в посиленою конкуренції.