Львів – це один з найгарніших історичних міст нашої країни.  Туристи з усіх країн приїжджають до Львова, що насолодитись унікальною атмосферою та зануритись до історії. У Львові є дуже багато історичних пам’яток, сама таємнича із яких - це Каплиця Боїмів. Перейшовши за посиланням https://fest-tour.com.ua/te-shho-vi-ne-znali-pro-kaplitsyu-boyimiv/, ви можете записатись на екскурсію та побачити своїми очима це найвидатніше місце Львова.

Каплиця Боїмів признана однією з найвидатніших архітектурних творінь всесвіту та розташовується у Львові між вулицею Галицькою та катедрою. Зводилась вона як родинна усипальня. Її будівництво почалось у далекому 1609 році та продовжувалось до 1615 року. Замовником Каплиці був заможний купець Георгій Боїма, який долучив до будівництва найкращих майстрів: Андреаса Бемер, Ґеорга Шольц та Яна Пфістер. На кладовищі були зведенні шість каплиць, але Каплиця Боїмів- єдина, який вдалось уціліти до нашого часу. Всі елементи інтер’єру, які були зроблені з дерева та лави збереглись, а двері були змінені на початку XIX століття.

Каплиця Боїмів ідеальна зі всіх сторін та створена у стилі ренесанс. Її західна стіна більш декорована та викликає неймовірне захоплення: на ній зображені медальйони та євангелісти, передані композиції зі Страстей Христових та скульптури Святого Петра та Павла. На верхівці куполу установлений Скорботний Хрест, поряд з яким знаходиться двометровий барельєф Ісуса. На вході у Каплицю розташовані портрети родоначальників Боїмів- Дьєрдя і Ядвіги, а з півночі Каплицю охороняє скульптура Георгія-Змієборця.

Каплиця Боїмів на протязі свого існування була пофарбована чотири рази та зараз має сірий колір. Але спочатку Каплиця не була темною, а навпаки була різнокольоровою, як зовні, так і всередині. Про це свідчать залишки багатобарвного фарбування.

У крипті Каплиці було захоронено чотирнадцять членів сім’ї Боїмів.  А на початку двадцятого століття Австро-Угорською владою всі поховання були перенесені на нові цвинтарі у Львові. Зараз Каплиця Боїмів виступає філією Національної галереї мистецтва м. Бориса Возницького.

Щоб зануритись до історії Львова, обов’язково треба побачити Каплицю Боїмів своїм очима. Організувати екскурсію по пам'ятках міста вам допоможе Fest-Tour – з цією компанією ви гарантовано побачите всі історичні пам’ятки та узнаєте цікаві факти про них.