Згідно з статистичними даними більш привабливі люди успішніше і пов'язано це, напевно, з тим, що суспільство все-таки зустрічає по «одежинки», тому привабливим людям завжди відкриті двері, таким людям ради у будь-якому колективі і суспільстві. Тому салони краси вже щільно зайшли в наше повсякденне життя в мегаполісах косметолога і салони краси відвідують не тільки представниці прекрасної статі, але і чоловіки. Візит в сучасний салон краси подарує вам незабутні відчуття відпочинку, розслаблення і омолодження. Сучасна студія краси Beauty Secret пропонує послуги майстрів своєї справи.

Вони надають широкий спектр послуг:

  • Манікюр, педикюр,
  • Жіночі, чоловічі стрижки, укладки
  • Воскова депіляція, масаж та чистка обличчя, догляд за тілом та інші.

Професійний підхід до кожного клієнта!

Шукаєте недорогі і якісні послуги перукаря, косметолога та інших фахівців у своєму районі? Beauty Secret - вас чекатимуть не тільки кащі спеціалісти, а також приємні ціни на послуги.

Тепер вам не потрібно шукати косметолога у Львові або перукаря – всі ці і багато інших послуг доступно в цьому салоні краси, а також в цьому салоні краси професійне нарощування вій. Тим більш демократичні і антикризові ціни повинні будуть переконати стати постійним клієнтом.

Шугарінг в Beauty Secret

Один із самих древніх способів видалення волосся це цукрова депіляція або ж шугарінг. Історія свідчить, що цей спосіб був придуманий жінками Сходу тому й носив назву «перський». Сама по собі цукрова депіляція схожа на процедуру воскової депіляції, багатьом сподобається що шугаринг у львові можна зробити тут.

  • Процедура натуральна та гігієнічна, адже паста екологічно чиста, її можна навіть вживати в їжу! Тому що в ній міститься цукор - природний консервант, який перешкоджає поширенню бактерій.
  • Гіпоалергенність - сам цукор рідко, практично ніколи не викликає алергічну реакцію.
  • Відсутність травматичність – паста прилипає тільки до волосся, а не до шкіри, т. к. самі клітини тіла не травмуються.
  • Ефективність – проміжок між цукрових епіляцією від 3 до 5 тижнів, вона не залишається врослого волосся та інших негативних проявів.
  • Гипотермичность і пілінг – комфортна температура виключає можливість отримати опік, а сама паста проникає в пори, розпушуючи ороговілий шар шкіри.

Масаж в Beauty Secret

Популярний класичний масаж у львові можна зробити тут. Кваліфікований масажист допоможе вам розслабитися і отримати не тільки масу позитивних емоцій, але і оздоровитися. Для максимальної ефективності рекомендують провести ряд сеансів класичного масажу, які закріплять потрібні позитивні результати. Що дасть класичний масаж? Він допоможе зняти стрес, який в повсякденному житті сучасної людини вже став практично нормою, усуне біль у спині та інших частинах тіла, м'язи відновлюється і як результат ви отримуєте заряд бадьорості, свіжості і новий приплив сил. Стан підйому і впевненості зроблять вас шанувальником цього виду масажу. Крім того, загальний масаж є хорошим засобом для профілактики багатьох захворювань.