Стиль ф’южн з’явився у 80-х роках минулого століття. Його також називають «рухом восьми» на честь Антоніо Буджи та його семи колег, які придумали цей напрямок для дизайну меблів. Уже звідти він перейшов в інтер’єрне оформлення.

Ф’южн – один із найбільш незвичайних та найяскравіших стилів дизайну інтер’єру. Він поєднує те, що, на перший погляд, поєднати між собою просто неможливо. Саме тому головна умова створення такого ансамблю – бездоганний естетичний смак. Досягти гармонії в оформленні кафе вам допоможуть справжні профі, тому варто замовити дизайн інтер’єру у спеціалістів.

Як сьогодні виглядає стиль ф’южн? Які особливі риси він має? Та як використовувати його для ресторанного інтер’єру?

стиль ф'южн в кафе

Загальні риси

Незважаючи на картатість інтер’єру та різноманіття аксесуарів, тут немає зайвих предметів. Кожна деталь привносить щось своє в атмосферу закладу. Такі предмети можуть бути з різних стилів, культур та навіть епох. Головне, щоб вони гармонійно поєднувалися.

Усе меблювання повинно створювати єдину композицію. Сучасні столики можуть поєднувати з антикварними стільцями. Але це робиться таким чином, щоб якісь елементи перегукувалися між собою. Це може бути кольорова гама, особливе різьблення чи матеріали.

стиль ф'южн в кафе

Кілька варіантів меблів у стилі ф’южн для ресторанів

Для створення такого стилю в ресторанному приміщенні можна використати такі варіанти меблів:

  • Ультрасучасні вироби в поєднанні з етнічними мотивами в інших речах. Сучасний стіл з глянцевих матеріалів може стояти на східному килимі з етнічними малюнками.
  • Антикваріат. Цей стиль часто доповнюється старовинними меблями – столами, стільцями, стелажами. Вони чудово вписуються у ресторанний інтер’єр та створюють контрасти з сучасними матеріалами декору чи інших предметів.
  • Контрасти фактур. Досягти потрібного ефекту можна за допомогою поєднання гладенької фактури скла та грубого зістареного дерева, м’якої обшивки яскравого дивану та шершавої текстури нешліфованої стільниці.

Дуже часто в таких інтер’єрах можна зустріти дивани та крісла незвичайної чи непропорційної форми. Зазвичай вони мають яскравий колір та декор, м’яку приємну обшивку. Такі меблі теж можна розмістити в ресторані.

стиль ф'южн в кафе

Головне, про що треба пам’ятати, – це про гармонію в усьому. Без знання правил комбінування різних елементів є великий ризик все зіпсувати, тому поєднати неймовірно різні речі в єдину композицію можуть лише спеціалісти з досвідом.