Компанія «Олавтекс» виготовляє самонабірні печатки та штампи найкращої якості. Продукція використовується для роботи з паперовими документами в бухгалтерії. В асортименті товарів компанії є штампи и датери найкращих світових виробників «TRODAT» та «SHINY».

Купити штамп самонабірний 4 рядки, а також інші товари представлені в каталозі можливо на сайті через спеціальну форму замовлення або зателефонувавши до нас по вказаному телефону. Продукція доставляється замовнику в найкоротший термін по всій території країни.

З чого складається штамп

Конструкція штампу складається:

  • Корпуса, який має рифлену пластину.
  • Змінної штемпельної подушки.
  • Каси символів, букв та цифр.
  • Пінцету, який йде у комплекті та використовується для швидкого набору символів.

Штамп самонабірний виробляється з двома, трьома, чотирма або з п’ятьома текстовими пластинами, які дозволяють змінювати зміст тексту за необхідністю. Текст набирається в дзеркальному положенні. Стандартний шрифт варіюється від 3-4 мм. На штампи самонабірні ціна залежить від моделі, матеріалу виготовлення та кількості пластин.

Види штампів

Штамп самонабірний на 5 рядків дає змогу змінювати текст у штампі. В комплекті з виробом йде пінцет, який допомагає швидко набрати потрібні символи. Заправляється штамп спеціальною фарбою. Букви фіксуються у штампі за допомогою кріплення.

Штамп самонабірний на 3 рядки легкий в використанні. Текст набирається самостійно за допомогою пінцету, який йде у комплекті з виробом.

Штамп самонабірний на 2 рядки використовується для роботи з паперами для відображення реквізитів компанії, дати, тощо. Зручна конструкція виробу забезпечує легкість в використанні.

Усі штампи виготовляються різного шрифту, який покупець вибирає самостійно.

Асортимент

В каталозі компанії представлені штампи від різних виробників:

  • Штампи самонабірні Colop Printer працюють автоматично, що досить зручно, коли потрібно ставити мітки на великій кількості документів.
  • Штампи самонабірні Shiny функціональні та легкі у використанні. Дозволяють обробляти велику кількість документів. Мають декілька касет з символами, що дозволяє миттєво змінювати текст
  • Штампи самонабірні Trodat мають високу якість та довготривалий термін служби. Найчастіше використовуються на великих підприємствах.

Штамп пластиковий самонабірний виготовляється з міцного матеріалу, який не підвергається механічним ушкодженням, по ціні дешевший за металевий.

Вигідно придбати штампи у Хмельницькому з різними шрифтами та варіантами відображення тексту, ви можете скориставшись пропозиціями Olavtex.ua. На всі види штампів розповсюджується гарантія виробника. Замовити необхідний штамп можна онлайн з доставкою у будь-який регіон країни.