Картинки по запросу Почему стоит доверить чистку ковров профессионаламПрофесійна чистка килимів в Хмельницькому з виїздом додому в останні роки стала дуже популярною послугою. Її зручність і хороший результат оцінили тисячі клієнтів надійних клінінгових компаній.

У цьому сервісі важливо правильно вибрати виконавця, адже ціна помилки може дорівнювати вартості зіпсованого дорогого раритетного килима або вироби ручної роботи. Відгуки про роботу недобросовісних виконавців часто трапляються в Інтернеті.

Чим відрізняються професійні виконавці?

1. Безкоштовний виїзд та консультація фахівця.

2. Професіонали з досвідом роботи більше 5 років підберуть відповідний спосіб чищення, враховуючи матеріал виробу і ступінь забруднення.

3. Екологічні засоби, професійне обладнання.

4. При чищенні використовуються виключно екологічні, безпечні і гіпоалергенні миючі засоби, а також сертифіковане обладнання.

5. Ніяких передоплат.

6. Оплата відбувається строго за фактом виконання робіт.

7. Доступні ціни

Компанія AQUA CHISTKA практикує індивідуальний підхід до кожного замовлення при виконанні хімчистки килимових покриттів на дому., тому якщо вас цікавить така послуга, як чистка килимів в Вінниці, то вам варто скористатися пропозицією цієї компанії!Її досвід показує, що не буває однакових килимів. Вони відрізняються кольоровою гамою і розмірами,  хімічним складом волокон ворсу і основи, ступенем забруднення і зносу, наявністю плям, а також їх складністю (кава, червоне вино, чорнило, клей, жир).

Професійна чистка килимів на дому дає хороші результати. Для кожного виробу компанія знаходить безпечний і ефективний спосіб чищення, що повертає йому чистоту і красу.Для чищення килимів використовується сертифікована професійна хімія надійних брендів.Старі, раритетні, шовкові килими чистяться вручну делікатними миючими засобами.