Редакція журналу «Топ-100. Рейтинги найбільших» представила рейтинг кращих роботодавців України. До топ-25 найкращих компаній увійшла «Датагруп».

Загалом до переліку потрапили понад 140 компаній із різних галузей: будівництво та фінансовий сектор, агробізнес і консалтинг, FMCG і промисловість, ритейл, телеком і IT. Експерти і редколегія оцінювали позиціонування компанії на ринку праці, просування привабливого образу роботодавця. Редколегія під час оцінки також враховувала репутацію компанії, фінансову платоспроможність, програми соціальної відповідальності, наявність освітніх програм для розвитку співробітників.

«Наша компанія вже 20 років на телеком-ринку України. Сильні сторони «Датагруп» як роботодавця – це стабільність, відкритість, чесність, соціальний захист своїх працівників, надання можливостей для розвитку, ініціативи, участі в соціальних проєктах. При цьому «Датагруп» не просто підтримує проєкти корпоративної соціальної відповідальності, такі проєкти – це стиль нашого життя, це частина нашої корпоративної культури. Ми переконані, що світ змінити можна, але потрібно починати із себе. Ми знаємо, що немає нічого неможливого, просто беремо – і робимо», – коментує Ірина Калініченко, HR-директор «Датагруп».

«Незважаючи на молодість українського бізнесу, у нас є компанії, які дійсно піклуються про своїх співробітників. Ці компанії, по суті, є піонерами в побудові стійких корпоративних структур», – відзначають у редакції Delo.ua.

Рейтинг «Бренд роботодавця» формувався з трьох оцінок: голосування читачів на сайті Delo.ua (20 %), експертного журі (60 %) і редколегії (20 %). Найбільше в рейтингу компаній зі сфери ритейлу, харчової промисловості та телекомунікацій. Українських компаній – 19, компаній з іноземними інвестиціями – 6. Детальніше про рейтинг за посиланням.

На сьогодні «Датагруп» забезпечує 58 робочих місць у місті Хмельницький та у Хмельницькій області. Також «Датагруп» надає доступ до мережі Інтернет для понад 9 тисяч приватних осіб та більше ніж 1100 представників малого та середнього бізнесу в місті та області, які довіряють свій зв’язок компанії. Має понад 5,7 тисячі абонентів телефонії, з яких 3 тисячі – це юридичні особи та організації.

Нагадаємо, що «Датагруп» – це всеукраїнський оператор зв’язку для бізнесу та дому. Компанія забезпечує підключення до інтернету, надає послуги телефонії, телебачення, канали передачі даних та доступ до захищеного вузла інтернет-доступу (ЗВІД), а також хмарні сервіси та комплекс послуг із кібербезпеки DataProtect. Компанія посідає лідируючі позиції на ринку телекомунікацій для великого бізнесу та забезпечує послугами інтернету та передачі даних великі банки країни, національні торговельні мережі, великі промислові підприємства, представників державного сектора та оборонних структур України тощо. «Датагруп» – це єдина компанія в Україні, що забезпечує зв’язок у віддалених локаціях завдяки супутниковим технологіям.