Високі стандарти роботи, стабільна праця та прагнення до більшого компанії ТОВ «Полетехніка» було гідно оцінено Національним бізнес-рейтингом України. За результатами діяльності у минулому році ПОЛЕТЕХНІКА шостий рік поспіль стає «Лідером галузі» (з 2013 р.) Цього року компанія отримала винагороду одразу у трьох номінаціях:

1 місце у ТОП-3 у номінації «Фінансові показники успішної діяльності» у Запорізькій області;

1 місце у ТОП-45 у номінації «Фінансові показники успішної діяльності» в Україні;

1 місце у ТОП-50 у номінації «Чистий дохід від реалізації продукції, товарів, робіт, послуг» в Україні.

Рейтинг укладено за підсумками діяльності 1 206 902 підприємств України.

Трактор New Holland T8 410 потужністю 409к.с З сівалкою зерновою Horsch Pronto 12NT із продуктивністю - 200 га / добу. Найточніший контроль посіву, можливість посіву вдень і вночі, можливість посіву в бруд, в дощ.

Трактор New Holland T8 410 потужністю 409к.с З сівалкою зерновою Horsch Pronto 12NT із продуктивністю - 200 га / добу. Найточніший контроль посіву, можливість посіву вдень і вночі, можливість посіву в бруд, в дощ.

Національний бізнес-рейтинг в Україні – частина міжнародного співробітництва успішних організацій – Союзу НБР. Підприємства групують за КВЕД, розмірами і географією діяльності. Методологія рейтингової оцінки науково обґрунтована та базується на принципах незалежності та прозорості. Всі компанії опиняються у рівних умовах, тож зіставлення результатів роботи виявляє реальних лідерів.

Наша мета - успішний аграрій!

Своїм багаторічним успіхом ми безумовно завдячуємо нашим клієнтам, які не дивлячись на складні часи, через пандемію COVID-19, продовжують працювати, вчасно проводити посівну кампанію та збір врожаю. Інвестують та розвивають свій агробізнес, що є важливою складовою успішного майбутнього нашої країни.

Самохідний обприскувач Stara Imperador 4000. Унікальне розташування штанги по центру. Кліренс 2м

Самохідний обприскувач Stara Imperador 4000. Унікальне розташування штанги по центру. Кліренс 2м

ПОЛЕТЕХНІКА – провідне підприємство галузі

Національна компанія «ПОЛЕТЕХНІКА» вже не вперше займає провідні позиції у світових агрорейтингах, але визнання на національному рівні є найважливішим, адже вся діяльність компанії спрямована на розвиток і модернізацію українського аграрного сектору. «ПОЛЕТЕХНІКА» пропонує комплексні рішення для ефективного виробництва і надає фінансову підтримку вітчизняним виробникам.

Сьогодні компанія розвивається у багатьох напрямках:

1. Землеробство. Фірма має власні землі площею понад 40000 га у Запорізькій та Київській областях, які обробляють тільки агротехнологіями, які компанія пропонує своїм клієнтам.

2. Продаж сільськогосподарської техніки, агротехнологій найвищого ґатунку. «ПОЛЕТЕХНІКА» пропонує найсучасніші економічні продуктивні машини та пристрої таких провідних брендів, як Horsh, New Holland, Zaffrani, Merlo, Stara, Salford, Syngenta та інші.

3. Сервіс та запчастини. Компанія одночасно обслуговує понад 5000 господарств України. «ПОЛЕТЕХНІКА» має власні майстерні європейського рівня та найбільший склад запчастин в країні, асортимент понад 50 000 одиниць, що робить можливою цілодобову оперативну професійну допомогу аграріям у будь-якому куточку України.

4. Агротехнології. Компанія реалізує по всій країні посівний матеріал, засоби захисту рослин, мінеральні добрива, мікродобрива. Це сертифікована продукція брендів, визнаних на світовому рівні: Yara, Roundup Power, Syngenta, BASF, Limagrain, Агротехносоюз. Продукція проходить експертизу кожні 4 місяці відповідно до чинного законодавства України.

5. Реалізація найсучасніших технологій на українських полях

Системи точного землеробства Trimple AG, які дозволяють підтримувати виробництво в будь-якому місці у будь-який час. Цей напрямок є одним з найбільш швидкозростаючих у світі. ПОЛЕТЕХНІКА займає 1 місце у Європі з реалізації цієї системи.

Історія та плани на майбутнє

Історія «ПОЛЕТЕХНІКА» починається з 2006 року – майже 15 років тому. Тоді було відкрито перший офіс та створено першу команду. За один рік компанія активно почала освоювати ринок, залучати провідних спеціалістів і робити все для стрімкого розвитку.

Прагнення до успіху, чесна праця і професійний підхід дозволили це можливим. Вже у 2013 році «ПОЛЕТЕХНІКА» отримала першу винагороду як «Лідер галузі», а у 2017-2019 рр. стабільно зайняла позицію лідера Національного бізнес-рейтингу з продажу техніки.

Наразі представництва компанії охоплюють понад 80% території України. «ПОЛЕТЕХНІКА» має торговельно-виставкові центри у Запорізькій, Київській, Миколаївській, Харківській, Полтавській, Кіровоградській та Вінницькій областях.

New Holland CX 6.90 - комбайн зі збільшеною на 20% продуктивністю.

New Holland CX 6.90 - комбайн зі збільшеною на 20% продуктивністю.

Навантажувачі Merlo для будь яких допоміжних робот у господарстві.   Висота підйому стріли   min - 5m  max - 35m  Потужність двигунів залежно від моделі:  min - 50к.с  max - 170к.с

Навантажувачі Merlo для будь яких допоміжних робот у господарстві. 

Висота підйому стріли 

min - 5m

max - 35m

Потужність двигунів залежно від моделі:

min - 50к.с

max - 170к.с

Компанія активно розвивається, розширює асортимент, впроваджує в Україні новітні технології. Головною метою були і залишаються розвиток аграрного сектору України, підтримка вітчизняних виробників і створення умов для активного зростання українського сільського господарства.

Вдячні за багаторічну співпрацю та довіру нашим партнерам. Бажаємо гарних врожаїв і міцного здоров’я.

Наш сайт та інтернет-магазин: poletehnika.com.ua 

З любов’ю, компанія