Як ви гадаєте, що потрібно зробити для успішної роботи вашого сайту чи інтернет-проекту? Правильно в першу чергу необхідно познайомитись та розібратись з новими термінами із ІТ сфери. Примусимо, що ви вже маєте свою власну сторінку або сайт. І тут з’являється доречне питання, що робити далі? Якщо в усьому розібратися, то все не так важко, як може показатися на перший погляд.

Якщо зрівняти інтернет-простір та проекцію нашого світу, то вони будуть практично ідентичними. Тому що, як і в цифровій мережі, так і в сучасному світі діють певні закони та правила. А домени та хостинг в Україні необхідні для підтримання порядку в цифровому світі.

Також важливо визначитись з варіантом розміщення свого сайту, для цього відомо декілька способів. Перший, безкоштовний, але ви повинні розуміти, що від цього буде страждати якість, а також прийдеться звикнути до великої кількості чужої реклами. Якщо для вас важлива репутація власного сайту, то краще скористатися платними послугами.

Адже реєстрація домена та хостинга має велику кількість переваг. Ось наприклад:

  • Є можливість повернення коштів, у разі якщо хостинг не підійшов.
  • Наявність зручної панелі управління допоможе швидко і легко обслуговувати хостинг.
  • А також цілодобова підтримка, у будь-який час надасть відповіді на запитання.

Що таке хостинг?

Почнемо з самого початку, що таке сайт? Це набір певної інформації та даних, які зберігаються на жорсткому диску. А доступ до них мають, тільки користувачі цього комп’ютера. Щоб сайт появився у публічному доступі, необхідно скористатися послуга сервера.

А сервер в свою чергу- це своєрідний майданчик для розміщення цифрової інформації. Де кожен користувач має можливість ознайомитись з нею, або скопіювати.

Місце, яке можна придбати у компанії провайдера на платній основі, має назву хостинг. Але викупити хостинг не можливо, він лише орендується. Як правило на один рік, а при наявності бажання у клієнта оренда продовжується на потрібній термін.

Що таке домен?

Для успішної роботи сайту, одного хостингу буде недостатньо. Адже користувачі не зможуть знайти вашу сторінку без імені, а точніше без домену. Доменне ім’я, його ще називають адресою сайту. Воно необхідне, щоб клієнти могли швидко потрапити саме на ваш сайт, а не до конкурентів.

Назва сайту формується із унікальної комбінації доменного імені та доменної зони. Варто пам’ятати, що доменні зони бувають різні. Ось наприклад : com, in, org. Також не забуваємо про регіональну прив’язку: ru, lt, by, та інше.

Домен буває третього та другого рівня. Перед реєстрацією імені обов’язково перевірте його, чи не зайнято воно кимось. Щоб у майбутньому уникнути неприємних ситуацій.