Шукаєте фірмові сороконіжки для професійного футболу? Важливий перший крок – дізнатися свій власний стиль гри. Кожен гравець має свій підхід і це може диктувати, які сороконіжки варто вибирати.

 • Воротарям потрібне взуття, що забезпечує велике зчеплення і здатність швидко рухатися збоку.
 • Гравцям захисту потрібно шукати бутси, які б забезпечували трохи більше захисту і дозволяли б передати пас більш точно.
 • Півзахисникам потрібні сороконіжки, які забезпечують контроль і можливість бігати вгору і вниз по полю протягом 90 хвилин в повному комфорті.
 • Форварди виграють від взуття, яка забезпечує чисту зону удару і має мінімальну вагу для вибухових рухів.

Вибираємо сороконіжки відповідно до типу ігрового поля

Якщо ви збираєтеся носити сороконіжки на мокрих, брудних полях, не варто вибирати модель категорії HG, оскільки в ній ви будете сильно ковзати. Якщо ви будете грати на штучному газоні цілий рік, бутси SG також не підійдуть. Не забудьте подумати, де ви будете грати і як довго ви збираєтеся використовувати сороконіжки на цій поверхні, перш ніж зробити покупку. Категорія футбольного взуття FG, як правило, може ефективно працювати на більшості поверхонь. Величезний вибір моделей сороконіжок різних категорій представлений за посиланням https://footballstyle.com.ua/c8-sorokonozhki в інтернет-магазині Footballstyle.

Основні категорії сороконіжок:

 • FG - Firm Ground чоботи найкраще підходять для природних поверхонь з травою, де не буває регулярного дощу. FG нині прийнятий в якості опції для штучних полів.
 • SG - взуття для м'якого ґрунту слід носити тільки тоді, коли поверхня досить м'яка для того, щоб шипи проникали в поверхню. Така конфігурація вибирається гравцями в місцях, де дуже часто йдуть дощі, і вони зазвичай мають змінні шпильки.
 • AG - Artificial Ground – новітній тип конфігурації, який компанії намагаються впровадити на ринку футбольного взуття. AG специфічна для новіших поверхонь твердим полем. Такі сороконіжки зарекомендували себе як надзвичайно ефективні в зчепленні з дорогою.
 • HG - Hard Ground – є ідеальним варіантом для гравців, які грають на сухих поверхнях, або поверхнях, де трава зношена, а земля більш відкрита. Ця конфігурація має низький профіль з великою кількістю конічних шпильок, щоб допомогти зберегти рівновагу. HG може бути ефективно використана на FG поверхнях.
 • AT - взуття для газонів вже давно є кращим вибором для гравців на штучних поверхнях. Вони мають дуже низький профіль з великою кількістю маленьких конічних гумових шипів.
 • IN - взуття, призначене для будь-якого виду гри в футбол в залі. Якщо поверхня плоска і тверда, як паркет, то даний формат є правильним вибором.

Розглянемо матеріали сороконіжок

 • K-Leather - так довго компанії покладалися на використання шкіри кенгуру в своїх черевиках для виробництва преміальних, найбільш жаданих релізів. Тепер ця тенденція швидко йде в минуле.
 • Натуральна шкіра - широко використовується в багатьох сороконіжках. Шкіряний черевик пропонує дійсно унікальне відчуття м'яча і можливість використовувати їх в будь-яких умовах, але з часом взуття швидко втрачає форму.
 • Синтетична шкіра - топ-бренди, такі як Nike (Kanga-Lite) і Adidas (Hybridtouch) виробляють високоякісні шкіряні репліки, які імітують ті ж якості, що і натуральна шкіра. Крім того, вони можуть додавати до складу інші компоненти для гідроізоляції. Оптимальне співвідношення ціни і якості.
 • Синтетичні - як правило, мають набагато тонкіші матеріали. Ви не зіткнетеся з великим відривом від матеріалу, що варто відзначити, якщо вони відчувають себе щільно з першого носіння.
 • Mesh - нова тенденція, здається, використовувати сітку через верхні. Це той же матеріал, який використовується в біговому взутті, і завдяки своїй тонкій природі він забезпечує додаткове відчуття легкості. Недоліком є те, що він пропускає вологу. Кілька компаній розв'язують цю проблему, створюючи матеріали, які використовують технології гідроізоляції.