Елегантна, міцна, стійка до зовнішніх умов клінкерна цеглина все частіше застосовується при зведенні тришарових стін будівель. Техніка виготовлення клінкерного фасаду настільки універсальна, що може застосовуватися з будь-якою технологією зведення стін в одно- та багатоквартирному будинку (цегляний, дерев'яний, залізобетонний), а також при зведенні металоконструкцій холів та складів. Компанія «Комплекс дах» пропонує широкий вибір клінкерної цегли Terca. На сайті компанії https://komplex-dah.com.ua/product-category/stinovi-ta-kladochni-materialy/klinkerna-tsegla/terca/ ви можете вибрати та придбати цеглу за найкращою ціною. Клінкерна цеглина - це матеріал, який можна легко комбінувати з іншими продуктами, використовуваними в сучасній архітектурі, такими як скло, алюміній, дерево, надаючи традиційному клінкеру нове, оригінальне вираження.

Виготовлення цегли

Клінкерна цеглина - натуральний та екологічно чистий продукт. Він виготовлений з суміші вибраних видів глини з додаванням піску й шамота, які після замісу та формування обпалюються при температурі близько 1000-1100 °C. Кінцевий продукт має наступні параметри:
- вбираність не більше 6;
- міцність на стискування понад 30 МПа;
- морозостійкість.
Якщо цеглина не відповідає хоч би одному з вищеперелічених параметрів, формально її не можна назвати клінкерною, а в крайньому разі - якщо вона морозостійка - облицювальною цеглиною.

Переваги стін з клінкером

1. Технологія виготовлення тришарової стіни з клінкеру гарантує багаторічну довговічність фасаду будівлі без додаткових фінансових витрат.

2. Стіни з фасадом з клінкеру стійкі до забруднень, що дозволяє заощадити на оновленні фасаду будинку - ремонті штукатурки й фарбуванні.
 
3. Т
ришарова конструкція стін також дозволяє повністю виключити теплові мости, що особливо важливо у разі критичних будівельних елементів, таких як перемички й кромки. Розташування шарів в стіні, вигідне з точки зору будівельної фізики, робить приміщення відносно прохолодними в літній сезон, а зимою стіни акумулюють тепло і при необхідності повертають його до приміщень.

4.
Завдяки облицюванню стін клінкером і використанню минераловатного наповнювача перегородка відмінно гасить шум.

5. Багата палітра кольорів й фактур клінкерної цеглини дає великі можливості для компонування, а різноманітний асортимент фурнітури дозволяє створювати будь-які компонування та композиції елементів, а також створювати широкий спектр архітектурних деталей.

6. І що важливо, дома з клінкерним фасадом завдяки довговічності, елегантності та престижності при продажі отримують вигіднішу ціну.