Вибір покриття підлоги для інтер’єру залежить від того, якого ефекту ви хочете досягти. Якщо ви хочете утеплити інтер’єр, надати йому позачасовий характер, шик та елегантність, ми рекомендуємо дерев’яну підлогу. Цей варіант буде працювати в будь-якому приміщенні. В даний час найпопулярнішою є паркетна дошка з натуральним кольором та медовим відтінком. Однак в епоху сучасних тенденцій ви дуже часто вибираєте вибілені дубові дошки сірого відтінку. Дерев’яна підлога - універсальний вибір. Не треба турбуватися, що це вийде з моди. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати правильне розташування.

1. Скандинавський стиль - підлога з інтенсивним матовим покриттям тут ідеально підходить. Подбайте про потрібну кількість аксесуарів у теплих кольорах (м’які тканини, ковдри, шпалери тощо).

2. Сільський та прованський стиль - дерев’яні підлоги будуть ідеальними. Вони фантастично поєднуються зі стінами з натуральної цегли та штукатурками в теплих тонах. У таких інтер’єрах ефектно виглядають старовинні меблі, антикваріат та дивани з натуральних тканин (наприклад, льону натурального кольору).

3. Промисловий та класичний стиль - ідеально відображають характер інтер’єру дерев’яні підлоги з ідеальною поверхнею, навіть оксамитовою. Варто поєднувати його зі старою цеглою, каменем, сталлю та склінням. Наша пропозиція полягає у використанні тонкого освітлення та не надто інтенсивних кольорів (теплих відтінків бежевого або сірого).

4. Сучасний або мінімалістичний стиль - тут найкраще використовувати підлоги з інтенсивними позначками пилки. Ідеально підходить для інтер’єрів, в яких переважає велика кількість скла, металу та світла, що прекрасно виділить структуру підлоги. Пам’ятайте про приглушені, ніжні кольори та уникайте їх поєднання з інтенсивними кольорами та матеріалами. Щоб зберегти гармонію приміщення, стіни краще залишити гладкими, не використовуючи інші фактури.

5. Класичний та мінімалістичний стиль - дерев’яні дошки будуть чудово працювати. У просторих та світлих інтер’єрах, використовуючи невелику кількість аксесуарів та меблів, ви зможете милуватися красою підлоги. Аксесуари у вигляді дерева, м’яких тканин та теплих кольорів на стінах будуть ідеальними.

6. Класичний та вінтажний стиль для інтер’єрів багатоквартирних будинків та резиденцій - непогано виглядатимуть дерев’яні підлоги з незвичайним візерунковим малюнком. Фон повинен бути нейтральним - приглушені кольори, різні відтінки білого.