Участь у комерційних тендерах є найбільш вигідним та простим способом знайти замовника та почати співпрацювати з ним у довготривалій перспективі. На відміну від державних тендерів, комерційні є безкоштовні для учасників, а тому немає жодних перешкод подавати свою пропозицію всюди, де ви можете надати потрібний товар чи послуги. Для того, щоб взяти участь у такому тендері, вам достатньо виконати прості кроки:

Зареєструйтесь на електронному майданчику

Електронні майданчики є платформами, на яких проводять тендери безліч комерційних замовників різного масштабу. Працювати на них значно зручніше, ніж вишукувати окремі закупівлі компаній на їхніх особистих сайтах.

Виберіть для роботи найбільший електронний майданчик — так ви отримаєте доступ до більшої кількості закупівель, а також зможете використовувати зручні додаткові інструменти: звіти, аналітику, юридичну допомогу тощо.

Знайдіть потрібний тендер

Перейдіть до розділу комерційних закупівель на електронному майданчику та за допомогою фільтрів знайдіть цікавий вам тендер: https://smarttender.biz/komertsiyni-torgy/

Для пошуку використовуйте назву організатора, найменування товару чи послуги або інші важливі для вас фільтри. Участь у всіх тендерах безкоштовна.

Прочитайте умови тендеру

Уважно ознайомтеся з умовами, які замовник зазначив в документації до тендеру, а також з ціною, яку він готовий заплатити. Товар чи послуга, які ви плануєте надавати, мають на 100% відповідати цим умовам. Прочитайте перелік потрібних підтверджувальних документів та проаналізуйте, чи зможете ви їх надати.

Подайте заявку на участь в тендері

Для того, щоб подати заявку, вам потрібно заповнити всі її поля, додати потрібні документи (якщо їх вимагає замовник) та написати свою цінову пропозицію (вона має бути не більшою за вказану організатором). Пам’ятайте, що якщо у вас буде відсутній хоча б один документ — це може стати приводом для вашої дискваліфікації.

Дочекайтеся моменту аукціону

Важливим етапом кожного комерційних тендерів є аукціон. Замовник розглядає всі заявки від учасників та вирішує, кого допускати до аукціону. В першу чергу він зацікавлений в тому, щоб в аукціоні взяли участь якомога більше учасників.

Візьміть участь в аукціоні

Аукціон назначений на певний день та час, і дуже важливо його не пропустити. Протягом торгів ви разом з іншими учасниками знижуєте чи залишаєте без змін свою цінову пропозицію. В кінці аукціону замовник отримує рейтинг всіх фінальних цін та на свій розсуд вирішує, кого вибрати переможцем. Найнижча ціна не є гарантією перемоги — цим комерційні тендери відрізняються від публічних.

У випадку перемоги підпишіть договір з замовником

Якщо вас вибрали переможцем, залишається укласти договір та виконати його умови. Вітаємо, з цього моменту у вас з’явився новий замовник, який в перспективі може стати постійним клієнтом.