План ремонту починається з вибору варіанту кольорового оформлення. Тут головне не помилитись. Кожен ранок починається з гігієнічних процедур. Якщо дизайн приміщення буде до душі, то приймання водних процедур буде приємнішим, а заряду бадьорості вистачить на весь робочий день. Класикою вважається біла плитка у ванну. Білий колір завжди в тренді.
У ванній кімнаті зазвичай відсутнє природне освітлення. А завдяки білій плитці, кімната стає світлішою та візуально просторішою. До того ж, білий колір асоціюється з чистотою.  Досить важливо, що:

 • цей колір подобається представникам різних вікових категорій, тому задовольнить вподобання всіх членів сім’ї;
 • сліди вапняного нальоту та розводів від води на білому майже непомітні. 

Варіанти дизайнів

Білу керамічну плитку у ванній кімнаті можна використовувати:

 • у дизайні стін;
 • як підлогове покриття;
 • для обробки окремих зон (частини стіни, душової кабінки, ніші).

Але біла плитка на підлогу хоч має ефектний вигляд, та не дуже практична, бо швидко забруднюється.
Для реалізації дизайнерських ідей використовують різні способи розкладки плитки та різноманітність матеріалів. Особливо популярні керамічні вироби:

 • під дерево;
 • під мармур;
 • під цеглу.

Плитка під дерево імітує натуральну структуру освітленої деревини. Візерунок волокон відтворюється так реалістично, що треба доторкнутися до поверхні, щоб відчути різницю.
Мармур являється дорогим оздоблювальним матеріалом. Він має розкішний вигляд. Біла плитка з химерними сірими або рожевими прожилками має вигляд натурального природного каменю. Ванна кімната виглядає дорого та вишукано.
Плитка під цеглу має різні розміри. Її поверхня може бути: матовою або глянцевою, з декоративним напиленням або глянцевою.
Крім ванної кімнати, чудово підійде
біла плитка на кухню.

Обираємо стиль

Вибір плитки треба робити відповідно до загального стилю приміщення. Актуальність білої плитки для ванної кімнати пояснюється можливістю поєднання з різними стилями інтер’єру. Інтернет-магазин «ETALON» пропонує різні варіанти білої плитки на підлогу від кращих виробників Італії та Іспанії. Найчастіше ванну кімнату оформлюють у стилі:

 • печворк;
 • лофт;
 • скандинавський;
 • прованс;
 • модерн.

Печворк (клаптиковий дизайн) надає багато можливостей для комбінування. Візерунки печворку на кераміці можуть стати родзинкою у дизайні білої ванної кімнати.
Стиль лофт, або індустріальний, передбачає стриманість у колірних рішеннях. Промисловий розмах поєднується з витонченим дизайном. Гарним фоном буде плитка, стилізована під бетон, штукатурку, цегляну кладку.
Ідеальним вибором для білосніжного простору являється скандинавський стиль. Плитка, що відтворює структуру світлої деревини зробить приміщення стильним та затишним.
Французький стиль прованс найбільше підходить поціновувачам, комфорту, гармонії, затишку. Перлинно-біла плитка, що комбінується з
ненав'язливими декоративними елементами, допоможе створити потрібну атмосферу легкості та спокою.  
Для стилю модерн характерні нотки аристократизму та романтизму. У дизайні переважають плавні лінії, хвилясті форми, флористичні візерунки. Це чарівний і вишуканий стиль.
Керамічна плитка, що імітує мармур, граніт або інший натуральний камінь, допоможе наповнити приміщення світлом. Колірна гама повинна бути м’
якою та спокійною. Здебільшого використовується матова, структурована (рельєфна) або полірована плитка. Але можливе використання плитки з глянцевою поверхнею.  Класичною формою являється прямокутник або квадрат невеликого розміру.