Гінеколог - лікар, якого час від часу (як мінімум, 1 раз на рік) повинна відвідувати кожна жінка, незалежно від наявності або відсутності скарг. Причин звернення до гінеколога може бути безліч. Не варто чекати появи симптомів захворювання. Профілактичні огляди та консультації у лікаря дозволять уникнути багатьох проблем, виявити гінекологічні патології і провести їх корекцію на ранній стадії щоб уникнути розвитку ускладнень.

Пройти первинну консультацію у кращих гінекологів Києва ви можете у "Медичному центрі ІГР". У нас працюють висококваліфіковані лікарі з багаторічним досвідом роботи, які консультують мешканців Києва та інших міст України. Ви можете записатися на прийом у зручний час і отримати якісні медичні послуги.

Етапи гінекологічної консультації - первинний прийом гінеколога в клініці IGR

Первинна консультація гінеколога у Києві, про яку ви можете прочитати за посиланням https://igr-lab.com.ua/poslugi/pervinna-konsultaciya-ginekologa, проводиться за попереднім записом. Лікар-гінеколог збирає дані анамнезу в ході бесіди з пацієнткою, розпитує про наявність скарг. При відсутності скарг проводиться профілактичний огляд. Гінеколог уточнює додаткові дані для збору повної картину.

У разі необхідності на первинній консультації лікар складає програму обстеження, яка, як правило, включає:

 • УЗД органів малого тазу.
 • Лабораторні методи діагностики.
 • Консультації вузьких фахівців.
 • Додаткові інструментальні методи обстеження.

У кожному конкретному випадку програма обстеження складається з урахуванням скарг пацієнтки, даних анамнезу та результатів попередніх обстежень, передбачуваного діагнозу.

Під час огляду в медичному центрі використовується комфортне гінекологічне крісло, а також стерильний одноразовий інструментарій.

Під час огляду в кріслі, гінеколог:

 1. проводить огляд і оцінює стан слизових оболонок;
 2. виконує забір аналізів (мазків);
 3. дає оцінку стану шийки матки;
 4. проводить пальпацію шийки матки, яєчників для виключення патологій загального характеру.

У деяких випадках під час первинної консультації виконується кольпоскопія, за допомогою якої можна оглянути шийку матки, діагностувати ерозію, поліпи і т.п.

Середній час проведення первинної консультації гінеколога в "Медичному центрі ІГР" - 30 хвилин. Всі маніпуляції виконують акуратно, безболісно, ​​не доставляють дискомфорт пацієнтці.

Чому варто пройти консультацію гінеколога в медичному центрі IGR?

У медичний центр щодня звертаються десятки жінок-пацієнток з гінекологічними патологіями або без них, для проходження профілактичного гінекологічного огляду. Нам довіряють найцінніше - жіноче репродуктивне здоров'я, пацієнтки з Києва та інших регіонів України, тому що ми:

 • знаємо все про жіноче здоров'я;
 • у нас працюють найкращі гінекологи столиці з багаторічним досвідом роботи, які використовують передові технології діагностики і лікування;
 • гарантуємо уважний індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
 • забезпечуємо комфортні умови перебування в клініці і повну конфіденційність;
 • в разі необхідності, всі інструментальні дослідження, а також лабораторні аналізи можна здати в умовах одного медичного центру.

Ви можете записатися на первинну консультацію в неробочий час за телефонами або на сайті клініки. Ми зробимо все можливе, щоб ваш візит у клініку був максимально продуктивним і комфортним.