Якщо читання - це ваша пристрасть, і кожен день ви знаходите момент, щоб відпочити за улюбленим читанням, то вам потрібно облаштувати куточок для читання у вашому домі чи квартирі. Це має бути не тільки книжкова шафа, також можна купити крісло у Львові для читання. 

Куточок для читання

Ви можете читати книгу практично скрізь, але ніщо не замінить приємних моментів читання, проведених у затишному куточку. Якщо ви хочете облаштувати такий простір вдома, найкраще виділити для нього шматочок вітальні. Поставте в нього лампу, маленький столик і крісло для читання книг.

Якщо ви читаєте у спальні на ліжку перед сном, ваша спина, ймовірно, візьме своє через кілька десятків хвилин. Більш того, приглушене світло лампи біля ліжка погано впливає на ваші очі, і ви знову засинаєте з книгою і прокидаєтесь серед ночі. Це не можна назвати ідеальною ситуацією. Ось чому вам потрібен куточок з відповідним і зручним кріслом.

Яке крісло вибрати?

Перш за все, це крісло має бути зручним для даної людини навіть протягом кількох годин читання. Для добробуту хребта краще, якщо воно буде досить жорстким і добре сконструйованим. В ідеалі крісло повинно мати підлокітники та підголівник. Згідно з останніми дослідженнями, найбільш переважними є моделі з «вушками», на які можна сперти голову. Ще одна важлива річ - відрегулювати сидіння відповідно до свого зросту. Воно не може бути занадто маленьким, тому що після тривалого часу читання вставати було б важко. Воно також не може бути занадто великим. Також важливо пристосувати крісло для читання до інших меблів у кімнаті.

Найчастіше вибирається тип покриття - велюр, шкіра, бавовна або жаккард. Тип наповнення також відповідає за комфорт читання та вважається найбільш зручним, оскільки цей вид наповнення адаптується до форми тіла:

  • піни з поліуретану,
  • гранули полістиролу,
  • пружини.

Зручний стілець для читання - це той, з якого після кількох годин читання ви встанете бадьорі та розслаблені. Ви можете вибирати його протягом тривалого часу, але він повинен бути винятково зручним.

Переваги стільця з вушками

Він не тільки вписується в тенденції дизайну інтер’єру, але й ідеально підходить для читання. Його найбільшою перевагою є той факт, що ви можете зайняти будь-яку позицію, навіть саму дивну. Якщо ви відчуваєте потребу випрямити ноги, ви завжди можете просунути їх через «вуха» і продовжити спокійно читати. Однак, якщо цього недостатньо, ви завжди можете використовувати м’який пуф як підставку для ніг і продовжувати читати.