У житті людини настає момент, коли він звертається до релігії. Однак, кожна релігія і віра має на увазі притримування певних обрядів. Важливим атрибутом православної релігії є натільний хрестик. Якщо ікони і кільця зі спеціальними написами носити необов'язково, то православний хрест прийнято носити всім віруючим людям, незважаючи на вік, стать та інші параметри. В основному його дарують дитині на хрещення, і вона носить його все своє життя. Перед тим, як купити важливу прикрасу, необхідно задуматися, для кого він буде призначений і який саме хрестик потрібно підібрати.

Хрестик з червоного золота Артикул 30310-17/01/2

Сучасні ювелірні хрестики представлені в широкому розмаїтті. Православним людям фахівці Укрзолото радять купувати виріб без декорованих елементів, вiн повинен мати суворе і стримане оформлення.

Форма хрестика

Натільний хрестик є маленькою копією православного хреста, який зображений на храмах. У православ'ї популярна шестикутна і восьмикутна форма хреста, тобто стандартний хрест, який має дві або одну перекладину. Якщо покупець бажає вибрати декоративний хрестик, в такому випадку кількість перекладин не має значення.

Який хрестик слiд підібрати для маленької дитини?

Кращий вибір православного хрестика для таїнства хрещення, це:

● з дорогоцінного металу — з золота або срібла; він є гіпоалергенним, що важливо для здоров'я малюка;

● виріб, що не має гострих кутів, це убезпечить дитину від травм;

● хрестик на міцній мотузці, яка пізніше замінюється ланцюжком.

Як підібрати жіночий хрестик?

Фахівці рекомендують:

  • вибирати вироби з такого металу, який вважає за краще майбутня володарка (якщо дівчина носить золоті прикраси, то і хрестик стоїть придбати з золота);
  • хрестик — це, безумовно, символ віри, однак, якщо сподобалося декорований православний виріб, не варто собі в цьому відмовляти;
  • не варто витрачатися, ціна на прості хрестики цілком доступна;
  • при носінні, хрестик прийнято приховувати під одягом;

Купуючи хрестик, бажано відразу ж до нього підібрати і ланцюжок, так простіше буде визначитися з її розміром.

Вибір хрестика для чоловіка

Асортимент даних виробів дозволяє підібрати модель, яка заслуговує уваги представників сильної половини. При цьому, якщо порівняти чоловічі вироби з жіночими, то між ними не існує принципових відмінностей. Перші, як правило, більш масивні, теж можуть декоруватися дорогоцінними каменями.

Хрест з червоного золота Артикул 30312/м

Фахівці інтернет магазину Ukrzoloto радять при виборі хрестика враховувати власні уподобання і смаки, оскільки його доведеться носити все своє життя. Підібрати прикрасу спочатку можна по фото в інтернеті. Не буде зайвим уточнити всі споживчі характеристики вироби.