Банкетка - предмет гарнітура, який нечасто зустрічається в будинках українців. Це дивно, так як це корисна конструкція, їй можна знайти місце практично в будь-якому приміщенні.

Меблевий шопінг з "Про100мебель"

Різноманітність банкеток спрощує покупцям підбір варіанту. Краще не витрачати час на похід по міським меблевим салонам і відразу відправитися на пошуки в Інтернет. За посиланням https://pro100mebli.com.ua/ua/category/mjagkaja-mebel/banketki-i-pufy/ вдасться знайти не тільки банкетки, але і пуфи. Це меблі від авторитетних виробників, серед яких:

  • “Наші меблі”;
  • “Константа”;
  • “Просто Меблі”;
  • “Мікс меблі”.

Різноманітність брендів забезпечує великий вибір моделей і широкий діапазон цін. Вибирати онлайн конструкції зручно - докладні описи з фото спрощує порівняння. На допомогу завжди готові прийти консультанти "Про100мебель".

Доставка здійснюється по всій Україні - уточнюйте умови на сайті.

Як використовувати банкетки?

Передпокій - приміщення, де найчастіше можна бачити банкетку. Компактне сидіння стане в нагоді при надяганні взуття. На нього також можна покласти речі. Для складування одягу банкетку часто ставлять в спальні. На неї ж тримають постільну білизну. Конструкція також може стати зручним сидінням для трюмо. Допускається застосовувати банкетки в якості сидіння для читання.

Банкетку можна розмістити в дитячій в якості додаткового місця або поверхні для речей. Впишеться конструкція в антураж вітальні - вона стане в нагоді в якості додаткового місця при великій кількості гостей. Можна використовувати банкетку місце пуфика - на неї зручно покласти ноги.

Як вибрати відповідну банкетку?

Виробник - перше, на що варто звернути увагу. Далі перевірте вид банкетки. Помімо класичних моделей можна зустріти варіанти зі спинкою. Доступні функціональні банкетки з ящиком для зберігання дрібних речей. Є цікаві зразки з полицею і кількома невеликими висувними ящиками прямо під сидінням.

Приділіть увагу матеріалами виробництва - каркасу, наповнювача, обшивці. Перший зазвичай виконується з натурального дерева або його похідних - ДСП, фанери. Найпопулярніший наповнювач для банкеток - пінополіуретан. Обивкою виступають натуральна шкіра та її замінники, а також тканини - шенилл, флок, велюр, жаккард, гобелен.

Розміри банкетки вибираються в індивідуальному порядку з урахуванням своїх потреб. Дизайн сидіння залежить від особливостей кімнатного оформлення. В асортименті "Про100мебель" удасться знайти банкетки під будь-який стиль - сучасний, класичний, ретро.