Малі та середні підприємства становлять 90% усіх компаній в Україні. Серед них досі існує думка, що система контакт-центрів призначена тільки для великих корпорацій. Це означає, що понад 3 мільйони власників бізнесу мають бути виправлені! Ці потужні цифри показують стійку тенденцію до зростання, що є синонімом зростання конкуренції.

Впровадження кол-центру в невеликій компанії

Стів Джобс вважав, що ключ до успіху полягає в тому, щоб тримати клієнта поруч, щоб спитати його, чого він хоче, перш ніж вирішити це зробити. Відповідно до цього девізу створюються нові технології для майбутніх потреб замовника. Прекрасним прикладом використання таких сучасних рішень є впроваджений хмарний контакт-центр в малих або великих компаніях.

З іншого боку, у власників невеликих компаній часто виникають сумніви щодо доцільності впровадження системи контакт-центру. Багато з них не бачать правомірності запровадження цих змін, оскільки до цього часу обслуговування клієнтів у компанії функціонує на задовільному рівні, без підтримки системи контакт-центру. Як постачальник рішень для контакт-центру, ми бачимо відмінності та пропонуємо повністю доступну та функціональну систему.

Переваги впровадження кол-центру:

  • Власний кол-центр забезпечує постійний моніторинг рівня обслуговування клієнтів.
  • Впровадження кол-центру в компанії генерує менші витрати, ніж довгостроковий аутсорсинг. Крім того, термін амортизації для вихідного кол-центру становить кілька місяців.
  • Співробітники контакт-центру компанії мають більш повні знання про продукти та послуги, які пропонує компанія.
  • Корпоративний контакт-центр швидше та плавніше реагує на зміни в пропозиції компанії, ніж зовнішній контакт-центр.
  • Використання спеціального додатка контакт-центру дозволяє ефективно керувати телефонним трафіком і зменшувати кількість втрачених з’єднань. Завдяки механізмам ідентифікації зв’язків і асоціації записів з конкретним працівником рівень обслуговування клієнтів можна значно підвищити.
  • Система контакт-центру надає вам контроль у сфері продажів. По-перше, це забезпечить центральний офіс для обміну даними під час роботи на ходу. Крім того, придбані контакти та їхня історія не зникнуть з продавцем.
  • Клієнти середнього та малого бізнесу часто скаржаться на занадто багато контактних номерів на сайті компанії. Це ускладнює правильний вибір людини, з якою вони хочуть зв’язатися.

Докладніше читайте на сайті: https://www.voiptime.net/uk/software-rent.html