26 квітня 1986 року сталася жахлива катастрофа, яка сколихнула весь світ і змінила назавжди історію людства. Після пожежі на 4 блоці ЧАЕС стався вибух з викидом радіонуклідів. Період розпаду деяких з цих елементів становить 100 тисяч років. Тому з моменту катастрофи територія біля ЧАЕС стала безлюдною і сьогодні нагадує світ-привид. При цьому щорічно величезна кількість туристів з усього світу замовляє екскурсії в Чорнобиль, щоб подивитися на місце аварії, адже це унікальна можливість побачити на власні очі світ, недоступний для людської цивілізації.

екскурсії в Чорнобиль

Як вибрати підходящий тур?

Ми розуміємо, що кожен турист при відвідуванні Чорнобиля переслідує різні цілі. Одні хочуть відчути себе сталкерами, як в улюбленому шутері, інші хочуть просто побродити по загадковій зоні, а ще хтось – самостійно перевірити ту чи іншу інформацію. Тому ми розробили три види турів в Чорнобиль, у яких відрізняється ціна та програма. Завдяки такому підходу кожен мандрівник може отримати саме те, що хоче:

  1. Одноденні екскурсії в Чорнобиль характеризуються насиченою програмою. За один день туристи можуть відвідати найвідоміші локації, побачити рудий ліс. Наші гіди є справжніми професіоналами своєї справи, тому вас чекає вичерпна інформація як про саму аварію, так і про життя Зони відчуження сьогодні.

  2. Дводенні тури в Чорнобиль дозволяють максимально зануритися в таємничу атмосферу світу, куди не пробитися цивілізації. Гіди розробили цікаві маршрути, що дозволяють туристам подивитися максимально можливу кількість локацій. До того ж, крім двох екскурсійних днів, вас чекає ніч в Чорнобилі. Погодьтеся, це незабутньо.

  3. Індивідуальні тури підійдуть блогерам, фотографам і шукачам гострих відчуттів. Гіди проведуть туристів по локаціях, які найбільш цікаві мандрівникам. Завдяки тому, що відсутня прив'язка до часу і місця, можна максимально розглянути кожну будівлю.

До того ж ми пропонуємо купити подарункові сертифікати для своїх друзів чи близьких, що дозволить подарувати їм масу незабутніх емоцій. Замовити екскурсії в Чорнобиль ви можете зі знижками, про що вам більш детально розкажуть наші менеджери.

Чому саме Trips to Chernobyl? Переваги наших екскурсій

Тури з Trips to Chernobyl – це завжди безпечно і надзвичайно цікаво. Серед наших гіді єв – тільки професіонали своєї справи, тому вони розкажуть вам безліч корисної інформації і дадуть відповіді на всі питання, які вас так давно цікавили.

Безпека для нас понад усе. Тому туристам видаються прилади для вимірювання радіації і респіратори, які незамінні в вітряну погоду. Маршрути розроблені максимально ретельно, враховані найдрібніші деталі, щоб ви могли отримати максимум емоцій і при цьому звести ризики до нуля. Якщо у вас з яких-небудь причин змінюються плани, ви гарантовано отримаєте назад свої гроші, попередивши нас про скасування поїздки за добу.