Будь-якій компанії, незалежно від сфери діяльності, потрібне інтернет-представництво. Сайти створюються для онлайн-бізнесу та розвитку підприємств традиційного формату. Веб-майданчик дозволяє налагодити чи збільшити продажі, зробити бренд впізнаваним, покращити зворотний зв'язок із клієнтами та підвищити їх лояльність. Однак, щоб сайт справлявся зі своїми задачами, важливо відповідально підійти до його розробки. Це непростий та багатоетапний процес.

Де замовити розробку сайту?

Насамперед, для створення веб-ресурсу потрібно знайти надійних виконавців. Не варто створювати інтернет-майданчик самостійно, якщо у вас недостатньо досвіду та навичок. Наймати фрілансерів теж у цьому випадку ризиковано, адже  буде складно об'єктивно оцінити результат. Рекомендується замовити сайт у спеціалізованому агентстві — такі компанії гарантують якість та несуть відповідальність за своїх співробітників. До того ж над проектом працюватиме ціла команда фахівців, що позитивно позначиться на результаті та швидкості.

Хороші відгуки отримує агентство Art Time Web. На створення сайту ціна встановлена ​​цілком доступна. У штаті працюють досвідчені фахівці, які беруться за проекти будь-якої складності. Замовити сайт можуть представники всіх сфер діяльності.

Що потрібно, крім команди професіоналів?

Важливо визначитись, які завдання ви хочете вирішити, створюючи інтернет-ресурс. Це дозволить вибрати оптимальні тип та функціонал сайту. Наприклад, для продажу товарів створюють інтернет-магазини, а для оптимізації робочих процесів використовують корпоративний портал.

Потрібно вибрати CMS для сайту, домен, хостинг. З усіма цими моментами допоможуть визначитися фахівці, яким ви доручите створення веб-сайту. До того ж, до списку витрат потрібно включити покупку SSL-сертифіката. Він гарантує користувачам конфіденційність і безпеку інформації, що вводиться.

Основні етапи створення сайту

Після поставлення цілей та завдань спеціалісти приступають до розробки технічного завдання. Потім починаються основні етапи:

  • прототипування наочно представляє концепцію майбутнього веб-ресурсу;
  • розробка дизайн-макету;
  • верстка;
  • програмування забезпечує функціональність сайту;
  • наповнення контентом;
  • тестування;
  • передача клієнту.

У процесі важливо враховувати вимоги пошукових систем до сучасних сайтів. Це спростить просування веб-ресурсу.