Всі сучасні підйомники можна розділити на електроприводні і гідравлічні. Останнім часом саме другий варіант отримав широке поширення на промислових підприємствах і заводах. Популярність такого варіанту вантажопідйомного обладнання безпосередньо пов'язана з його характеристиками, які забезпечують максимально плавний і безшумний хід руху платформи. Враховуючи цей факт, гідравлічний підйомник, як правило, використовується в тих місцях, де вкрай важлива безшумність роботи. Крім того, ці підіймальні пристрої прийнято встановлювати вже зведені споруди. Це обумовлено компактністю витягів з гідравлічним приводом.

Більше про підйомники вам розповість офіційний сайт виробника.

Принцип роботи підйомника

Принцип дії даного варіанту вантажопідйомного обладнання полягає у використанні гідравлічного приводу, яким є насос і силовий циліндр. Саме в циліндрі і створюється необхідний тиск нагнітаючої рідини. Варто додати, що в якості робочого матеріалу зазвичай використовується масло або будь-яка інша нестислива рідина.

Рух робочої рідини здійснюється через трубу, яка веде до підйомного поршня. Також між насосом і баком для рідини встановлено спеціальний клапан, який в процесі підйому закривається. Якщо підйомник наближається до потрібного поверху, клапан відкривається, запобігаючи надходження робочої рідини в циліндр. Таким чином, здійснюється зупинення цього пристрою.

Застосування гідравлічних підйомників

Враховуючи особливості гідравлічних підйомників, вони в основному використовуються для вертикального транспортування вантажів на відносно невелику висоту. Зокрема, це обладнання активно використовується в логістичних терміналах і на складах. Крім цього, вантажопідйомне обладнання з гідравлічним приводом може бути застосоване на промислових підприємствах з метою транспортування сировини, заготовок або вже готової продукції.