Ставки на кіберспорт на офіційному сайті Вбет БК

Букмекерська контора Вбет приймає парі на матчі з 30+ видів спорту, одним з ключових напрямів діяльності букмекера є кіберспорт. Ставки на події eSports навіть винесені в окремий розділ офіційного сайту Вбет БК. Серед переваг можна виділити великий вибір подій у лінії, помірну маржу (до 10%) та продуману систему введення/виведення коштів.

Як грати на гроші в БК Вбет

Ставки на спорт та кіберспорт доступні лише зареєстрованим користувачам сайту. На створення нового аккаунту ви витратите не більше хвилини. До гри у букмекерській конторі допускаються лише повнолітні гравці. У реєстраційній формі необхідно вказати лише базові дані: логін та пароль для входу в особистий кабінет, а також e-mail на випадок відновлення доступу та для інформування про нові робочі дзеркала. Уважно поставтеся до вибору валюти ігрового рахунку, тому що надалі змінити її не вдасться. Серед доступних валют - гривня, долар, євро і навіть біткоін.

Створивши власний кабінет, ви зможете внести перший депозит. Для цього виберіть будь-який із запропонованих способів поповнення рахунку: банківські картки Visa та MasterCard, онлайн-гаманці та ін. Який спосіб оплати ви не вибрали, потрібна сума прийде на рахунок Вбет за лічені секунди.

Поставити на кіберспорт можна як за передматчевою лінією, так і в лайв-режимі. Для зручного пошуку подій передбачено фільтр за датою початку матчів. Щоб вибрати результат, натисніть лівою кнопкою миші на відповідних коефіцієнтах. Ваш вибір відразу відобразиться в купоні. Як тільки в купон будуть додані всі необхідні результати, визначте тип і суму ставки. Стежити за оформленими парі на кіберспорт можна через особистий кабінет.

Плюси ставок на кіберспорт у Вбет

Букмекерська контора працює за ліцензією, тому гравці ніколи не мають справ з проблемами при виведенні коштів. Є у букмекера й інші сильні сторони:

  • різноманітність кіберспортивної лінії – доступні матчі з Dota 2, Counter-Strike, Overwatch та інші ігри;

  • вигідні коефіцієнти на кіберспорт – до 1,93/1,93 на рівноймовірні результати;

  • регулярні бонуси – на депозити, фрібети, кешбек та ін;

  • швидке виведення виграшів – 15-30 хвилин на електронні та криптовалютні гаманці;

  • Декілька способів зв'язку з підтримкою - лайв-чат, гаряча лінія, e-mail.

До переваг Вбет можна віднести прості умови відіграшу бонусів, можливість персоналізації особистого кабінету, наявність функціональної мобільної версії. Букмекер потурбувався про доступ до сайту в умовах блокувань, тому гравцям пропонується кілька дзеркал, що постійно працюють.

Конфіденційність особистих даних

Крім реєстраційних даних, БК Вбет збирає таку інформацію: місцезнаходження, IP-адресу, операційна система пристрою, версія браузера і т.д. Користуючись сайтом, ви автоматично погоджуєтесь на використання файлів cookie. Букмекер зобов'язується використовувати всі отримані дані від гравців виключно для оптимізації своєї роботи. У виняткових випадках букмекерська контора може передати персональні дані, наприклад, за запитом правоохоронних органів або служби безпеки банку, картка якого використовувалася при поповненні рахунку.