Заведено вважати, що до цього покоління належать люди, які народилися у проміжку з 1981 по 1994-2000 рр. Серед міленіалів усе більше людей, які організовують поїздки у форматі «щось середнє між роботою і відпочинком». Оскільки ці люди зараз становлять майже половину робочої сили, як правило, вони часто подорожують із ділових причин. Електронні замки для готелів мають покращити їхні досвід перебування у закладі.

Міленіали люблять відкривати нові місця і, бажаючи поєднати особисте життя з професійним, прагнуть перетворити відрядження на розваги. За прогнозами, у найближчі кілька років витрати міленіалів на ділові подорожі зростуть майже до 50% усього ринку. Тож є сенс у тому, щоб адаптувати під них свої послуги й відповідно облаштувати готель. Зокрема, завдяки електронним замкам: https://www.hotek.com.ua/ua/elektronni-zamky/. Дізнайтеся, що ще можна зробити.

Пропонуйте унікальні враження

Міленіали люблять відкривати різні культури. Напрямки, які можуть похвалитися природною красою, гастрономічними та винними турами, музичними фестивалями, розвагами, нічними клубами та мистецькими шедеврами. Саме такі заходи найбільше цікавлять мандрівників цього покоління. Як правило, вони менше вкладають гроші в будинки та автомобілі, воліючи «купувати досвід», залишаючи чудові спогади.

Гастрономія – основна частина будь-якої культури. Тому краще пропонувати автентичні регіональні страви, а не звичайне меню. Традиційні страви, приготовані зі свіжих і справжніх місцевих продуктів, завжди дуже популярні. Ще один спосіб віддати данину місцевим стравам – організувати гастрономічні тури чи заходи, кулінарні курси та дегустації.

Перейдіть у цифровий формат

Незалежно від їхніх індивідуальних уподобань, міленіали використовують технології, щоб завжди залишатися на зв’язку. Значна більшість частих мандрівників вибирає заклади, які використовують технологію, щоб спростити поїздки. Наприклад, систему електронних замків: https://www.hotek.com.ua/ua/elektronni-zamky/.

Якщо ви вважаєте, що безкоштовного Wi-Fi достатньо, то вас швидко обійдуть конкуренти. Вільний доступ до Інтернету зараз обов’язковий для будь-якого закладу. Та є багато інших цифрових послуг, які цінують тисячоліття. До них належать:

  • готельні додатки для мобільних пристроїв,

  • голосові технології,

  • цифрові ключі,

  • послуги мобільних платежів,

  • автоматична реєстрація та виїзд тощо.

Усі ці технології можуть зробити перебування гостей більш приємним і ефективним.

Також варто інвестувати у яскраву та привабливу присутність у соціальних мережах. Міленіали там дуже активні. Вони не тільки переглядають онлайн-відгуки перед бронюванням житла, а й постійно спілкуються з готелем – до та після перебування. Переконайтеся, що ви пропонуєте якісні послуги та умови. Адже фотографії вашої нерухомості з’являтимуться в Instagram щоразу, коли гості позначать ваш готель у своїх публікаціях.

Пропонуйте індивідуальне проживання

Як готельєр, ви маєте доступ до великої кількості інформації про ваших гостей. Це переваги при виборі номерів, попередні запити на підвищення категорії, причини подорожі тощо. Спробуйте налаштувати свої послуги на основі наявних даних.Таким чином, ви зможете покращити враження своїх гостей, переконати їх повернутися до вас у майбутньому та писати позитивні відгуки.

Уявіть: ви знаєте, що ваш гість завжди просить двоспальне ліжко чи подорожує з родиною. Якщо ви надасте йому ліжко, яке йому потрібно, чи запропонуєте заняття з дітьми ще до того, як він попросить, ви зможете приємно його вразити. Пропонуйте своїм гостям персоналізований досвід – і перевершуйте їхні очікування!