Як зробити інтер'єр ексклюзивним? Активно використовувати в оформленні текстиль. Штори, гардини, тюль – все це універсальні рішення. Не треба думати, що вони - пережитки минулого і їх можна підмінити пластиковими жалюзі. Ролети не зможуть подарувати кімнаті те тепло і індивідуальність, які дають портьєри. Тому, якщо вам хочеться отримати дійсно ефектний інтер'єр, то пошукайте гарні штори на вікна в каталогах на порталі jakkard.com.ua. Тут нема рішення для будь-яких кімнат, в тому числі і для ванної.

Деякі користувачі вважають, що використовувати тканини доречно тільки для формування класичного антуражу. Але це зовсім не так. Навіть сучасні інтер'єри добре поєднуються з полотнами. Треба тільки знайти правильніше поєднання.

Модерн і штори: непоєднуване чи?

Зрозуміло, що це ідеальне рішення. Сучасний стиль зовсім не виключає текстиль. Просто тканина повинна бути під стать обстановці - креативною, яскравою, незвичайною. Ось сторінка, де можна підібрати саме такі типи портьєр.

Відмовтеся від варіантів з бахромою, пензликами і підв'язками - це зовсім не в тему. Віддавайте перевагу гладким і рівним шторам. Вони повинні бути однотонні. Якщо ви хочете за допомогою них зробити акцент, то беріть варіанти яскраво-червоних, синіх або жовтих кольорів.

Авангардні віяння

Такий дизайн також вимагає нетрадиційного підходу. Використовуйте для декорування штори з незвичайним принтом. Краще, якщо це будуть якісь абстракції.

Непогано виглядають в такому інтер'єрі чорно-білі штори – подивитися такі варіанти можна тут.

Якщо дизайн дозволяє, можна взяти просто темні портьєри. Але будьте обережні –при невмілому поводженні з таким текстилем можна зіпсувати весь зовнішній вигляд приміщення.

Повернення до старовини: шале

Шале – сучасний стиль, але він відсилає нас до середніх століть. Гобелени, килими, масивний гарнітур – те, що треба для такого дизайну. Як ви розумієте, штори потрібні відповідні. Ніяких новаторських рішень – беріть важкі вишиті портьєри. Кольори потрібні класичні – бордо, золото, бежевий, темно-коричневий.

До речі, ось як раз тут будуть доречні бахрома і тюль, різні зав'язки і стрічки з пензликами.

У стилі лофт

Цегляні стіни, сучасні меблі, багато простору і оригінальних аксесуарів – ось такий він, сучасний лофт. Для нього краще взяти прямі штори з щільної тканини. З кольором особливо не експериментуйте – айворі, шампань, бежевий будуть цілком вдалим рішенням. Пам'ятайте, що штори повинні доповнювати обстановку кімнати і не з'їдати зайвий простір.

Вдалих дизайнерських експериментів.