Електронні сервіси для замовлення квитків на залізничний транспорт стають все більш популярними. Це досить зручно, адже стояти в чергах та уточнювати електрички розклад, бігаючи до вокзального табло не доведеться. Про основні причини, чому все більше українців переходять до купівлі квитків через спеціальні сервіси, розповідаємо у статті!

Автоматичний пошук без черг і тривалого очікування

Як правило, сервіси для купівлі квитків онлайн мають автоматичну систему пошуку. Наприклад, на e-kvytok.ua можна придбати квиток на потрібний вам потяг або електричку буквально за декілька секунд. Так що ніякої додаткової плутанини.

Радимо запам’ятати:

  • Продаж квитків на більшість потягів розпочинається за 90 чи 60 діб.
  • Продаж квитків на регіональний залізничний транспорт – за 10 діб.

Використання комп’ютерних технологій позбавить вас від необхідності стояти в чергах. Після купівлі електронного проїзного документу, він надходить на вашу електронну скриньку. Роздруковувати його зовсім не обов’язково – можна просто показати провіднику квиток на екрані смартфону і він зчитає його за допомогою спеціального скануючого пристрою.

Найактуальніша інформація, прозора та повна

Сервіси електронного продажу квитків стежать, щоб пасажири могли отримати вичерпну інформацію та зробити найвигідніший вибір. Як правило, там вказана вся інформація щодо чинного розкладу потягів, цін на квитки, наявність вільних місць.

Зверніть увагу, що можна вибрати як більш дорогі, так і більш дешеві квитки на свій розсуд. Що робити, якщо ви не бачите поїзда в розкладі? Скоріш за все, справа в тому, що закінчилися квитки. Радимо спробувати пошукати їх на інший день.

Безпечні способи оплати

Для того, щоб придбати квиток на поїзд у режимі онлайн, знадобиться онлайн-оплата, для якої можна використовувати кредитні або платіжні картки українських банків. Пільгові категорії, зокрема, студенти можуть замовляти квитки, використовуючи свою знижку.

Навіть якщо в момент проведення платежу стався збій системи, ситуацію можна виправити. Треба звернутися до служби підтримки і уточнити усі деталі. Більшість служб підтримки таких онлайн-сервісів для продажу квитків працюють у цілодобовому режимі. Операторам можна поставити будь-яке питання щодо залізничних перевезень, уточнити найактуальнішу інформацію.