Покрівля – одна з найважливіших частин сучасного будинку. У залежності від будівлі розрізняють плоску покрівлю, двосхилу і односкатну.

Придбати материіали для покрівлі можна тут.

Вибір типу покрівлі

Плоска покрівля в основному характерна для багатоповерхових житлових будинків, промислових споруд, а також різних дворових будівель, наприклад гаражів. Даний тип покрівлі схильний до підвищених навантажень від снігу, а також вимагає гарної ізоляції, так як опади не так швидко з неї видаляються (волога, сніг і т. д.).

Ось сторінка магазина, де ви можете вигідно придбати черепицю та інші материіли для покрівля.

Двосхилий або односхила покрівля застосовується в малоповерховому будівництві будинків, сараїв, господарських будівель, лазень тощо, причому якою саме буде покрівля, односхилим або двосхилим визначати замовнику. По-перше зведення покрівлі починається з зведення будівельних конструкцій. А для зазначених вище типів покрівлі це в першу чергу брус і звичайні необрізні дошки. Основна маса населення саме їх використовують для її створінь. З бруса, рідше зі звичайних колод зводяться крокви, а з необрізної дошки робиться обрешітка. Далі дах утеплюють, для чого використовують різні види утеплювачів. Це раніше був тільки один вид – скловата, зараз ринок може запропонувати більшу різноманітність матеріалів. В подальшому проводиться пристрій гідроізоляції покрівлі, в основному для цих цілей застосовують руберойд, як найдешевший на даний момент гідроізоляційний матеріал.

Керамічна черепиця в великому асортименті представлена в нашому магазині.

Ну і нарешті, криють дах обраним матеріалом, так як незалежно від конструкції покрівлі її необхідно покрити яким-небудь матеріалом для захисту приміщень від впливу атмосферних опадів, а також для зменшення тепловтрат. З урахуванням розвитку будівельної індустрії останнім часом різноманітність матеріалів для покрівлі збільшилася досить значно. При цьому в залежності від естетичних смаків і фінансових можливостей ви можете покрити покрівлю різними матеріалами. Взагалі вибір матеріалу покрівлі один з важливих моментів в будівництві. На вибір матеріалу впливає безліч факторів.

З найекономічніших варто відзначити азбоцементний шифер. Даний матеріал до теперішнього часу залишається дуже популярний у нашій країні із - за своєї дешевизни. До того ж, монтаж шиферної покрівлі виробляє дуже просто і для цього не потрібні складні або дорогі інструменти і кріпильний матеріал. Цілком можна обійтися молотком і цвяхами.