Казки та твори відіграють дуже значну роль у виховання дитини. Мудрість, досвід, що збиралися і складалися роками нашими пращурами мають чарівні властивості і сильний вплив на розвиток особистості, характеру та розуміння життя у світі.

ТОВ Zlatka пропонує маленьким читачам сучасні казки не лише в класичному паперовому виконанні, а й у вигляді інтерактивних ігор, електронних видань та навчальних посібників. Співпрацюючи з європейськими та американськими видавництвами і корпорацією «Дісней»,магазин пропонує різноманітні друковані товари, які не лише допоможуть підготуватися до школи, а ще й прив’ють любов маляти до читання.

Що таке асоціації та чим вони допомагають?

Як відомо, характер та вміння дитини починають розвиватися з пелюшок. Наприклад, якщо вимазати речі шоколадом то мама засмутиться і можливо більше його не дасть, або зламана іграшка вже є запорукою її відсутності. Розвивайте асоціативне мислення малюка разом, придбавши спеціальні книжки, альбоми, пензлики, фарби, пограйте в різноманітні ігри. Запам’ятати певні назви, кольори, предмети та факти можна за допомогою асоціативних об'єднань:

  • Море синє, безкрайнє та мокре.
  • Сніг білий, холодний та швидко тане.
  • Сонечко жовте, кругле та тепле.

Згадуючи одне поняття пам'ять «підтягує» інші. Згодом такі процеси відбуваються на інтуїтивному рівні, розвивається критичне мислення, вміння міркувати і робити висновки, оцінювати та обирати переваги. Асоціативне мислення допоможе підготуватися і до школи, опанувати певні науки та розвинути особисті навички, що притаманні саме Вашій дитині. Це рушійна сила, яка стимулює пізнавати більше, поєднувати та порівнювати, навіть робити відкриття.

Діти, асоціації та англійська

Читайте малечі знайомі казочки іноземною мовою. Наприклад, цікава англійська дітям може бути і повчальною. Слухаючи казки чи розповіді батьків, малюк починає створювати власні асоціації та робити висновки. Наприклад, казки про вередливих та жадібних дітей. Дитина починає розуміти, що така поведінка погана і з ним ніхто не захоче товаришувати. Чи віршики про нечепур та неуважних з яких всі сміються – теж ніхто не має бажання бути посміховиськом. Сюди ж можна віднести і безпеку. Адже розповіді та казки де малюки не слухають батьків і потрапляють в складні ситуації, лякають і не викликають бажання їх відтворювати в реальному житті.