З появою у нашому житті Інтернету в повсякденному побуті з'явилися не тільки нові слова, модні фрази, але й нові інструменти взаємодії людей. Одним з таких інструментів є World Wide Web: сайти, веб-портали, домашні сторінки інтернетчиків. Очевидно, що вкрай важливою стала проблема "розкрутки" сайтів.

Запитайте будь-якого початківця веб-дизайнера або власника домашньої веб-сторінки, що потрібно зробити після того, як сайт створено і розміщено в Мережі. Всі як один скажуть, що його потрібно зареєструвати в максимальній кількості пошуковиків, щоб залучити найбільше число відвідувачів, потім зареєструватися у баннерообмінній мережі, розмістити рекламу в розсилках, конференціях, на дошках оголошень. На цьому зазвичай фантазія інтернетчика закінчується - очевидно, позначаються студентські будні, проблеми побуту, негаразди на роботі або в школі. Ви пробували піти цим шляхом?Ну і як успіхи? Мабудь, не багато хто скаже, що саме завдяки використанню цієї схеми вони отримали досить високий трафік (кажучи "високий трафік", тут і далі мається на увазі рівень хоча б в 10 тис. відвідувань щомісяця). Тим не менше, таким шляхом ідуть усі, хто намагається "застовпити" місце в Мережі. Ефективність роботи веб-сторінки спостерігатиметься, якщо просування сайту Львів будуть виконувати професіонали.

Поза всяких сумнівів, пошуковики - це найпотужніші архіватори мережі. Звернувшись до будь-якого з них за допомогою, ви завжди зможете знайти інформацію і посилання на будь-яку тему. Але подивіться: за деякими запитам ви отримуєте сотні і тисячі сторінок, на кожній з яких як мінімум десять посилань. Так от, скільки сторінок з посиланнями ви реально переглядаєте? За статистикою - як правило, три.

Звичайно, і запит може бути некоректний, і потрібне посилання може перебувати де-небудь на 35-й сторінці. Але все одно простіше, не втрачаючи часу, зробити коригуючий запит, звузивши таким чином пошук і обсяг сторінок індексування. Така ситуація говорить лише про те, що якщо категорія, в якій ви реєструєте свій сайт, містить більше десятка сторінок з посиланнями, то ваші шанси потрапити на очі користувача зменшуються до непомірно малих величин.

Рекламодавець хоче отримати максимальний ефект - залучити найбільше число серверів з пошуковика на свій сайт, забезпечивши трафік на певному рівні, що перевищує середньостатистичні дані. Для цього разом із співробітниками фірми - власника пошукача, він підбирає ключові слова і запускає рекламну кампанію. Однак результат багато в чому залежить від того, які слова використовуються в якості ключових. В Інтернеті можна знайти безліч теорій, як відомих, знаних авторів, так і простих користувачів, щодо вибору слів для позиціонування сайтів та ведення пошуку з допомогою пошукових машин.