Протезування молочних зубів тривалий час вважалося необов'язковим, а іноді й відверто зайвою процедурою. Але низка досліджень підтвердила те, що стоматологам давно відомо: від стану тимчасових зубів залежить дуже багато — від формування правильного постійного прикусу до розвитку дикції. Більше про це читайте на https://moms.ua/ru/services/protezirovanie-molochnyh-zubov/. Сьогодні протезування зубів у дітей — поширена та більш ніж доцільна процедура. Вона дозволяє зберегти красу посмішки та попередити ряд ускладнень.

Показання до протезування зубів у дітей

Стоматологи рекомендують провести протезування у таких випадках:

- руйнування коронки молочного чи постійного зуба, який із якихось причин не можна реставрувати;

- реставрація зуба після травми;

- відновлення анатомічно правильної форми зуба з якоюсь вадою розвитку;

- аномалії розвитку емалі (гіпоплазія або аплазія) та необхідність захистити зуб від руйнування;

- бруксизм та раннє стирання поверхні зубів.

Пройшовши за посиланням https://moms.ua/services/, ви зможете записати дитину на консультацію до стоматолога!

Види коронок

Металеві. Це класичний метод протезування, який застосовується вже кілька десятиліть та добре зарекомендував себе. Для виготовлення коронки використовується стандартний «ковпачок», який підганяється під розміри та форму зуба безпосередньо під час протезування. Такі коронки, як правило, встановлюють на моляри та премоляри (зуби, що беруть участь у пережовуванні їжі).

Стрип-коронки. Така конструкція є прозорим ковпаком за формою зуба. Він закріплюється на пломбувальний матеріал, тому під коронку не потрапляє слина, частинки їжі та ін. Матеріал протеза стійкий до механічних та хімічних навантажень, що забезпечує надійну фіксацію та захист зуба.

Тисни на https://moms.ua/czeny/, якщо бажаєш дізнатися вартість протезування молочних зубів у дітей!

Переваги протезування зубів у дітей

Сучасна стоматологія використовує безліч методів та засобів, які дозволяють провести протезування у дітей без болю та значних витрат часу. Але ця проста процедура допомагає:

- захистити травмований або зруйнований карієсом зуб від подальших пошкоджень та зберегти фізіологічне «жувальне навантаження» на нього, що забезпечує правильний розвиток прикусу;

- запобігти розвитку карієсу при аномаліях зубної емалі, коли вона стає вразливою перед карієутворюючими бактеріями;

- запобігти появі комплексу неповноцінності та інших порушень, які нерідкі у дітей з ушкодженнями передніх зубів або з дефектами мови, які часто розвиваються на фоні стоматологічних проблем.