Хронічний простатит це рецидивний запальний процес у передміхуровій залозі. Діагноз “хронічний простатит” мають майже 35% чоловіків репродуктивного віку. Часті рецидиви та недоліковані випадки гострого простатиту призводять до розвитку хронічного простатиту. Запальні процеси викликають патологічні зміни у структурі простати, які набувають хронічної форми і найважче піддаються лікуванню.

Фертіпрост https://www.fertiprost.com.ua/ – це надійний захист простати. Він нормалізує функцію залози та покращує сечовипускання. Приймання препарату Фертіпрост суттєво покращує якість життя при аденомі та простатиті.

Причини хронічного простатиту

Хронічний простатит бактеріального типу викликається патогенними мікроорганізмами, які потрапляють до сечовивідних шляхів. Рецидивні випадки бактеріального простатиту пов'язані з невилікованими минулими інфекціями, низьким імунітетом, поганою гігієною та важкими умовами життєдіяльності.

Синдром хронічного тазового болю зустрічається у 95% хворих на діагноз “хронічний простатит”. В даному випадку причиною запалення не завжди є інфекція, а скоріше набір патологічних змін у передміхуровій залозі, які поступово формуються в результаті частих рецидивів гострого простатиту.

Чинники розвитку хронічного простатиту

Існує кілька факторів, під впливом яких можуть розвиватися хронічні запальні процеси в передміхуровій залозі:

- недоліковані випадки гострого простатиту

- статеві інфекції (ЗПСШ)

- збої гормонального фону

- запальні процеси в уретрі (уретрит), нирках, сечовому міхурі

- розлади у статевій сфері

- сидячий, малорухливий спосіб життя

- часті переохолодження

- стримування сечовипускання

- ослаблений імунітет

Лікування хронічного простатиту

Лікувати хронічний простатит слід індивідуально, враховуючи форму та стадію захворювання, особливості стану пацієнта. Способи лікування хронічного простатиту включають:

- Проведення антибактеріальної терапії. Антибактеріальні препарати для лікування простатиту призначають на підставі результатів аналізу на мікрофлору та визначення чутливості до різних речовин.

- Фізіотерапія.

- Магнітно-хвильова та лазерна терапія.

- Фізичні вправи, створені задля поліпшення кровообігу органів малого таза.

- Підтримка спеціальної дієти, утримання від вживання алкоголю.

- Регулярне ведення статевого життя.

- Своєчасне обстеження та лікування.

Тільки комплексний підхід до лікування простатиту дозволить досягти найкращих результатів.