Про професію seo оптимізатор у нашій країні дізналися не так давно. Вона швидко стала популярною і сьогодні практично кожен бізнес, представлений в Інтернеті, потребує послуг такого фахівця. Кількість резюме на сайтах пошуку роботи досить багато, як вибрати з них свого кандидата, що він має вміти? Насамперед, потрібно знати, що seo оптимізатор – це спеціаліст, основне завдання якого полягає у виконанні комплексу дій, які сприяють просуванню сайтів на лідируючі позиції у рейтингах пошукових систем.

Хороший сеошник має добре орієнтуватися в галузі, з якою він має працювати, оскільки робота з просування сторінок в Інтернеті часом розтягується на роки. Без регулярної роботи над сайтом важко зберегти лідируючі позиції в пошуковій видачі. Як правило, робота seo оптимізатора протягом тривалого часу у певній сфері робить із нього фахівця з ухилом в одну або декілька схожих тематик. Однак, для справжнього професіонала не важко перейти з однієї галузі в іншу, залишаючись водночас високоефективним фахівцем. Якщо вам потрібна така людина, рекомендуємо шукати її тут https://seomind.biz/uk/seo-specialist/ , не переплачуючи агентствам за добір потрібного кандидата.

Основні обов'язки SEO-оптимізатора

Весь комплекс завдань, які ставляться перед фахівцем, можна поділити на великі групи. Це аналітика, розробка тактики та побудова стратегії просування. Якщо розглядати обов'язки seo оптимізатора детальніше, можна виділити такі завдання:

  • збирання семантичної інформації на основі якої складається перелік пошукових запитів для просування;
  • технічний аудит сайту із використанням заданих пошуковими системами параметрів;
  • аналіз змін трафіку та позицій сайту після впровадження змін;
  • розробка технічних завдань для інших, зайнятих у проєкті фахівців – копірайтерів, дизайнерів, програмістів;
  • надання консультацій та ведення звітності для замовника.

До роботи сеошника можуть входити також інші завдання. Їх конкретний перелік залежить від мети замовника – локальне чи глобальне просування. З основними принципами і підходами локального просування можна довідатися тут https://seomind.biz/uk/blog-seo/zovnishnya-optimizaciya/shho-take-lokalne-prosuvannya-sajtu/  від професійного сео-фахівця.

Таким чином, можна сказати, що у спеціаліста з просування існує безліч завдань. Він може виконувати всю роботу самостійно в невеликих проектах або делегувати частину завдань вузькопрофільним фахівцям, наприклад, лінкбілдерам. SEO-оптимізатор проєкту несе відповідальність за результати розкрутки сайту та досягнення або недосягнення поставлених замовником цілей. Для підвищення ефективності своєї діяльності сеошнику необхідний регулярний розвиток та зацікавленість у високих результатах своєї діяльності.