Мати iPhone хоче кожен, хто звик до комфортного використання гаджетів. Apple регулярно проводить оновлення лінійок, додаючи нові пристрої. Але, навіть старі моделі не втрачають популярності, тому виникає питання, які айфони заслуговують на увагу, і які критерії потрібно враховувати при виборі?

Якість зображення: який екран вибрати?

Якщо ви купуєте продукцію компанії, то вам відомі такі позначення як Retina, Liquid Retina, Super Retina HDR. Вони не такі важливі, як вид матриці та діагональ. У продукції компанії використовуються матриці IPS та OLED. Перший варіант стане універсальним рішенням, яке використовується в багатьох сучасних пристроях середнього класу. Основними особливостями екранів цього виду є реалістичність кольору та широкий кут огляду.

OLED – матриця, що працює на органічних світлодіодах. Зображення на ній буде яскравим, що дозволяє насолоджуватися якістю картинки. Розмір екрана може бути різним. Якщо вам потрібен менший дисплей, то підійде iPhone 8, а для тих, кому подобаються великі екрани, підходить iPhone 11. Роздільна здатність екранів варіюється в широкому діапазоні.

Якою має бути продуктивність?

Пристрої відомі тим, що можуть впоратися зі складними завданнями. Але чим новіше буде процесор, тим з більшою кількістю можливостей він зможе впоратися. Якщо вам потрібний девайс з високою продуктивністю, то краще купувати нові моделі. З виходом нових пристроїв, процесори втрачатимуть актуальність, тому потрібно звертати увагу на їхню продуктивність перш, ніж зробити покупку.

Вбудована пам'ять: чи має значення?

Обсяг сховища – той критерій, на який потрібно звернути увагу. Компанія говорить про те, що пристроям не потрібні слоти для карт пам'яті, оскільки скільки пам'яті є в гаджеті, стільки і залишиться. За бажанням можна проводити підключення зовнішніх накопичувачів. Розмір внутрішньої пам'яті може коливатися від 64 ГБ до 1 ТБ. Чим більший розмір пам'яті, тим вища вартість пристрою.

Автономність роботи

Особливістю iPhone є те, що ємність акумулятора не вказується. Компанія говорить про те, скільки часу обрана модель може працювати без зарядки. Знайти інформацію про ємність акумулятора потрібної моделі можна у мережі. Вибирайте ті моделі, показник яких буде більшим за 4000 мАг. Тривалість роботи без заряджання залежатиме від активності використання. Для підключення дротової зарядки потрібно купити кабель Lightning.

Які камери вибрати?

Якщо ви рідко користуєтеся камерою і знімаєте документи, то якихось особливих вимог до неї не буде. У продажу стали з'являтися моделі з однією камерою, але в основному покупці вибирають смартфони з модулями:

  • Подвійні;
  • Потрійні;

Тим, хто займається фотографією, потрібно вибирати камеру із відповідними критеріями. Наприклад, для зйомки пейзажу підійде ультраширока камера, а для зйомки віддалених об'єктів знадобиться телеоб'єктив. У продажу можна знайти моделі з різними особливостями камери, що дозволяє підібрати потрібний варіант.

Які критерії можуть вплинути на вибір?

Яка модель смартфона надійніша? Немає однозначної відповіді, тому що в лінійці пропонуються гаджети для різних цілей. Компанія займається виробництвом пристроїв з металевими корпусами та зробленими із загартованого скла. Показник захисту від пилу та вологи представлений у: IP67 та IP68. Обидва варіанти мають попит. Ці ступені можуть гарантувати захист від потрапляння пилу.