Все частіше постає питання які меблі будуть в моді в наступному році? Які матеріали, форми і кольори запропонують видатні дизайнери? І ці питання вірні, бо ідей багато.

    З року в рік ми можемо спостерігати зміни в тенденціях, пов'язаних з дизайном сучасних меблів для вітальні, домашнього кабінету чи навіть меблі для офісу львів (http://www.interiostory.com.ua/mebli-dlya-domu/kabineti/) має дуже велику кількість меблевих салонів тож розгубитися є де. Перш за все, треба спостерігати розквіт індивідуалізації продукту, простіше кажучи, розвиток та доступність нових технологій, наприклад, 3D-друк, нові виробничі процеси, меблів дозволять вразити незвичними особливостями, які будуть відображенням характеру їх власників.

    Велику роль завжди грають аксесуари, які надають інтер'єру характер та індивідуальність. Серед них варто вказати оригінальні візерунки на меблях, цікаві фактури, а також рішучі колірні акценти, якщо ви вирішили купити м'які меблі для дому ціна (http://www.interiostory.com.ua/mebli-dlya-domu/myaki-mebli/) може відрізнятися в рази за рахунок аксесуарів.

   Все частіше клієнти звертають на моду DIY (англ. do it yourself). Це означає, що кожен зможемо брати участь в процесі проектування чи знайде можливість для самостійного створення меблів на етапі його обробки. Це дозволяє зробить ваші меблі унікальними, особливими і неповторними.

    В інтер'єрі ми знаходимо все більше і більше природних матеріалів, таких як матова деревина або лущений камінь, присутні також бетон і сталь, меблевий салон львів (http://www.interiostory.com.ua/) має досить великий вибір з цього питання. Дизайнери виробляють з різних матеріалів, їх суворої, природні краси, вводячи їх в нашому середовищі, сучасні та комфортні для нашого затишку та відпочинку меблі. Важливим елементом меблів також є кольори та їх насиченість.

   В сучасних і стильних інтер'єрах не повинно бути цікавих форм. Популярністю будуть користуватися геометрія, фантазії і часто дивно, макети полиць і меблевих фасадів. Модними також є меблі, багаті на скляні вставки, але на цей раз ми побачимо цікаві комбінації скла з іншими матеріалами, наприклад, сирим деревом.