За вікном мороз, вітер, і так хочеться зануритися в ласкаве море, погрітися на сонечку. Здійснити мрію в наш час зовсім не складно. Придбати путівку, замовити квитки і можна вирушати в поїздку. Особливо приємною несподіванкою для мандрівників може стати покупка путівки за низькими цінами. Річ йде про так звані "гарячі тури".

"Гарячі тури" - це тури, які туристичні агентства пропонують за мінімальними цінами. І не варто лякатися цього. Причин для зниження ціни може бути кілька. Можливо хтось відмовився від путівки в останній момент. А може бути туроператор викупив місця в готелі і квитки на чартерні рейси, а реалізувати їх не вдалося. І в найближчі дні перед вильотом путівки продаються за собівартістю. Єдиною незручністю є те, що оформити документи і зібратися потрібно дуже швидко.

Так куди ж можна поїхати взимку та ще й по "гарячій путівці"?

В першу чергу це, звичайно ж, ОАЕ. Пляжний відпочинок в тут не схожий на загальноприйнятий. Справа в тому, що в Дубаї готелі розташовані на узбережжі дуже дорогі. За "гарячій путівці" можна відпочити в дешевих готелях, розташованих в місті. На пляж гостей доставляє спеціальний безкоштовний автобус. При цьому відкривається велика можливість для шопінгу і близького знайомства з життям шикарного міста. Так що, відпочинок в Дубаї дозволить не тільки повалятися біля моря, але і познайомитися заодно з культурно-історичною спадщиною регіону.

Дещо інший відпочинок на індійському Гоа. Готелі тут скромніше, і харчування включає, як правило, тільки сніданок. Але більше можливості познайомитися з місцевою екзотичною кухнею і народними традиціями. В Індії ціни на продукти і розваги низькі і приємно здивують відпочиваючих.

У зимовий час можна запропонувати тур в екзотичну Шрі Ланку. Правда, переліт тут трохи довше. Але зате це найкомфортніше час для відпочинку. На острові сухо і температура тримається 28-30 градусів. Відпочинок тут тихий і спокійний, без суєти. Готелі працюють за системою "все включено".

"Гарячі тури" до Таїланду дуже рідкісні. Цей напрямок дуже популярний серед туристів, і рейси заповнюються регулярно. Таїланд - це вічне літо, блакитний берег, безліч розваг і доброзичливе місцеве населення.

Вдала ідея - відпочинок в Єгипті. Тут літо круглий рік. Вода в морі не буває нижче двадцяти двох градусів. При невисокій вартості путівки до послуг туристів комфортабельні готелі за системою "все включено", красиве море і можливість познайомитися з історичними пам'ятками найдавнішого держави. У літню пору через сильну спеку відвідувати історичні місця важкувато.

Ще рідше можна знайти "гарячу путівку" в Домініканську Республіку. Через дальності перельоту чартерні рейси на цьому напрямку нечасті і постійно затребувані. Але якщо пощастить придбати дешевий тур, райський відпочинок на білосніжно-піщаних пляжах Домініканських островів буде гідною нагородою.

"Гарячі тури" - це чудова можливість побувати в різних куточках світу і відпочити за низькою ціною.