Серед різновидів корпоративної поліграфії календарі залишаються одними з найпопулярніших. Вони універсальні та практичні, відповідають потребам офісної рутини. Це завжди вдалий, хоч і недорогий варіант брендованого подарунка для корпоративних клієнтів чи партнерів. Плануючи друк календарів, варто враховувати особливості використання та призначення різних форматів. Які варіанти календарів варто обрати?

Квартальні

Цей вид календарів дозволяє заздалегідь планувати свої робочі обов’язки, зустрічі в перспективі. Найчастіше квартальні календарі затребувані у працівників фінансових відділів. Адже здача найважливіших звітностей припадає саме на квартали. Часто користуються друкованою продукцією такого формату маркетологи, логісти, менеджери, які працюють в офісі та безпосередньо комунікують із клієнтами.

Головні переваги квартальних календарів:

  • компактна блочна верстка;
  • цілий квартал відразу перед очима;
  • користуватися поліграфією може декілька працівників;
  • бюджетне рішення для будь-якого офісу;
  • є можливість брендувати поліграфію логотипом, контактами компанії.

Недорога альтернатива річному календарю – це постери на стіну. На одному великому плакаті друкується календар на цілий рік. Гарне деталізоване зображення на постері привертає увагу, тож це може бути вдало обіграний логотип компанії чи слоган.

Перекидні календарі для стіни

За принципом верстки та використання вони повторюють квартальні. Лише з тією різницею, що на одній сторінці надруковано не 3 місяці, а дати одного з місяців року. Тобто класична конструкція такої поліграфії – це обкладинка та 12 повноколірних сторінок.

Як заощадити на виготовленні календарів? Друк на сторінках може бути двостороннім: лише 6 аркушів та обкладинка. Календарі зручні у користуванні. Коли закінчується місяць, слід відірвати аркуш або перекинути його.

Популярні формати таких календарів:

  • А2 – велика поліграфія, яку добре видно на відстані. Всі елементи читабельні, тож на невеликий офіс достатньо лише одного календаря на стіну.
  • А3 – це перекидні календарі середньому формату. У готовому вигляді така поліграфія матиме розмір 297х420 мм.
  • А4 – це звичний стандартний розмір аркушу паперу. Такі календарі недорогі, але більше орієнтовані на персональне користування.

Настільний

Їх ще називають «будиночки». Такі календарі компактні та не займають багато місця на робочому столі. Оскільки вони більше підходять для індивідуального користування, то працівник може відмічати потрібні дати, дописувати коротку інформацію про важливі заходи та події. Оптимальний формат настільного календаря – це розмір у готовому вигляді 210х100 мм.

Кишенькові

Їх можна назвати поліграфією-органайзерами. Маленькі календарі при собі завжди мають менеджери, маркетологи, монтажники. На календарику можна надрукувати лінійку, одиниці вимірювань, перелік соцмереж компанії. Календарики дуже популярні й серед клієнтів – вони охоче беруть таку брендовану поліграфію для щоденного користування. На сайті https://xprint.com.ua ви можете оформити онлайн-замовлення на друк календарів різних видів.