Зібралися в Карпати на відкриття гірськолижного сезону? Добре! Адже сніг вже лежить, закінчуються останні приготування до прийому туристів. Прогноз погоди радує: з другої половини листопада влаштується повноцінний сніжний покрив, а температура повітря дозволить застосувати пушки на схилах. Щоб катання вийшло захоплюючим у всіх розуміннях цього слова, варто заздалегідь подумати про житло, спорядження, костюм. Ми готові поділитися цікавою інформацією для прихильників зимових видів спорту — а скільки ж коштуватиме в новому сезоні катання на відомих трасах Карпат?

Розцінки на абонементи Буковеля

Почнемо з Буковелю — найдорожчого і найкомфортабельнішого карпатського курорту. В касах Буковелю нам повідомили, що остаточно ціни сформуються ближче до відкриття сезону. Але попередні дані виглядають таким чином:

  • Абонемент на 1 спуск під назвою "Всі дні" діє з понеділка по неділю і коштує 105 гривень. З 29.12.2016 по 7.01.2017 року в дію вступає абонемент "Святковий", згідно з яким вартість 1 спуску складе 135 грн.
  • Є можливість обрати трьохгодинний абонемент. За 420 гривень ви вільні обирати будь-який день впродовж сезону, крім вказаного святкового періоду. В святкові дні за три години катання доведеться заплатити 545 гривень. Час рахується з моменту проходження турнікету.
  • Абонемент на цілий день видається лижникам і сноубордистам за 975 грн (звичайні дні), або за 1270 грн (святкові дати). Вечірнє катання продовжується до 19-30, в цей час діє три підйомники, а решта закриваються о 16-30.
  • "Ранкова акція" — це дуже вигідна пропозиція від курорту. Денні абонементи продаються на 40% дешевше, якщо ви прийдете купувати з понеділка по четвер у ранковий час (з 7-00 до 9-00). До речі, кататись по "ранковій акції" можна до самого вечора.

Ситуація на Драгобраті

На Драгобраті ситуація зі скі-пассами більш заплутана. Більшість готелів мають власні підйомники і пропонують послуги витягу за окрему плату. Турист, що бажає вільно пересуватися по всім вершинам, має купити декілька білетів і вивчити розташування готелів та їх підйомників, а також контролювати баланс на скі-пассі. Опишемо розцінки окремих туристичних комплексів з власними підйомниками.

  • скільки коштує відпочинок в карпатах"Драгобрат" пропонує послуги двох бугель них підйомників (1000 та 1200 метрів), а також мультиліфт учбового типу. Вартість 1 підйому на бугелі коштує для дорослих 20 грн, для дітей — 15 грн. Вартість 5 підйомів: 70 і 40 грн відповідно. Катання з 50 спусками обійдеться дорослому в 500 грн, а дитині в 300 грн. Мультиліфт коштує 10 грн за 1 підйом. Є знижки для проживаючих у туристичному комплексі.
  • "Карпатська чайка" надає можливість піднятися на крісельному підйомнику на висоту 1200 метрів, а також на мультиліфті довжиною 200 м. Є пропозиція денного безліміту: у будні дні він коштує 240 грн, а на вихідні — 270 грн. Безлімітний підйом на учбовому мультиліфті обійдеться в 120 грн.
  • Ще два туристичні комплекси ("ОАЗА" та "Вершина Карпат") піднімуть вас на гори приблизно за ті ж гроші на бугель них, крісельних та крючкових підйомниках. Всі витяги працюють з дев'ятої ранку до шостої вечора.
  • Після довгої дороги на Драгобрат саме готелі порадують затишком і теплом, детальніше тут http://hotels24.ua/Гостиницы-Драгобрата/.

Вибір за вами!

І поки ви роздумуєте над тим, який курорт обрати, пропонуємо подивитись пристойне житло. Готель в Яремче (http://hotels24.ua/Гостиницы-Яремчи/) можна підібрати на будь-який смак, в залежності від бажаного комфорту та виділеного бюджету. На курорті Яблуниця готелі вже готові приймати гостей: http://hotels24.ua/Гостиницы-Яблуницы/, тому збиратися можна починати хоч зараз.