Рішення покинути рідну державу-завжди важливий та серйозний вчинок,що потребує чималої сміливості, впевненості та рішучості. Попри цивільні потреби, які необхідно контролювати, ще слід завчасно подумати про оформлення документів. Не таємниця, що не рідкісним явищем є затримка органами влади отримання необхідних паперів у випадку їх термінової необхідності. Виникнення непередбачених умов є досить розповсюдженим явищем і ще раз дає зрозуміти та упевнитися в високій ступені бюрократичності процедур.

Для того, щоб емігрувати необхідно обов'язково пройти процедуру легалізації документів. Якщо обрана держава входить до переліку тих, що підписали Гаагську конвенцію у 1961 році, то достатньо буде лише виконати апостилізацію паперів.

Процедура отримання апостилю на свідоцтво про народження

Одним із найважливіших документів для будь-якої людини є свідоцтво про народження. Його підтвердження необхідно у випадку переїзду до іншої держави з метою:

- отримання роботи;

- оформлення шлюбу з іноземцем;

- об'єднання сім'ї;

- вступу до навчального закладу.

Апостиль виглядає як типова печатка, розміром 10*10 прямокутної форми, з письмовим змістом усередині. Процедура отримання апостилю передбачає декілька етапів, щоб дізнатися більше про апостилювання - читайте детальну інформацію на сайті АіТочка. Перше, що необхідно то є узгодження та підтвердження підпису особи, що видала свідоцтво. А потім лише сама апостилізація.Український штамп апостиль

Проте існує одна особливість, що безпосередньо стосується самого стану документу. Якщо свідоцтво видано ще за часів Радянського Союзу, або з 1991 року до 2003 року-то такий формат є застарілим і автоматично робить неможливим процедуру апостилізації. Також підлягає заміні і документ,який заламінований, а плівку зняти і не ушкодити папір-неможливо. У такому випадку слід робити письмове звернення на видачу дублікату нового зразка.

Апостилізацію виконує Міністерство Юстиції безпосередньо у місті Київ. Попередньо свою відмітку ставить Обласне відділення Міністерства Юстиції.

Як прискорити процес апостилювання

Через мінімальні знання в сфері оформлення та узгодження необхідних документів, виникають труднощі. Іноді вони не є критичними, а іноді можуть ставити під загрозу можливість виїзду закордон, через збільшення терміну на отримання апостилю. Якщо мова йде про отримання вигідного контракту на працевлаштування, або початку навчання у вищому навчальному закладі, то немає мови про те, що процес можливо відстрочити або відкласти.

Тому, щоб гарантовано отримати необхідний легалізований документ краще звернутися до спеціалізованої компанії. Переваги, які можна отримати від організації, очевидні:

- швидкий результат;

- економія часу;

- стабільний стан нервової системи;

- якість та можливість отримання додаткових послуг у разі необхідності (переклад, нотаріат).

Краще звертатися до компанії, яка розташована у столиці. Цей аспект додатково зменшує витрати часу та коштів.

Таким чином, для того, щоб спокійно та виважено готуватися до переїзду, краще довірити отримання апостилю на свідоцтво про народження спеціалістам.