Для покриття теплиці можна використовувати будь-який з них, але легше знайти продукт розміром 6,0h2,1. м. У будь-якому випадку, полікарбонат можна легко вирізати і видаляти непотрібні довжини. Головну роль тут відіграє товщина листа. Вона може становити від 4 мм до 32 мм Перед тим як вибрати полікарбонат для теплиць, повинен брати до уваги відносини між грошей. Немає необхідності, щоб придбати, занадто товстих листів. Достатньо взяти продукти і 4 мм. При бажанні, ви можете вибрати і 6 мм, листовий метал, але в цьому випадку конструкція є значно дорожчим.

На що звертати увагу при виборі полікарбонату для теплиці?

Незважаючи на те, що всі листи з полікарбонату є ідентичними, вони значно відрізняються. Їх діапазон досить широкий і різноманітний. При виборі полікарбонату для теплиці слід звернути увагу на його міцність і прозорість. Важливо перевірити якість захисного шару поверхні. Якщо вона нерівна або відсутнє, матеріал не триває довше, ніж три роки, через деякий час стає каламутною і крихким. Тому дуже важливо, знати як вибрати полікарбонат для теплиць. Якщо ви хочете, щоб продукт служив 10 років або більше, то слід вибрати якість виробництва Plastimet.com.ua. Краще купити продукти великої компанії, яка надає гарантію на свою продукцію.

При виборі полікарбонату слід звернути увагу на упаковку. Листи повинні бути розташовані по обидві сторони в спеціальному транспортування плівки. Збоку з полікарбонату, який має захист від ультрафіолетового випромінювання повинен бути прикріплений кольоровий фільм з субтитрами.

Перед початком будівництва теплиці, це повинні бути добре продумані та сплановані дії. Необхідно брати до уваги різні фактори, які можуть вплинути на проект. По-перше, до уваги розміру теплиці, слід враховувати розмір полікарбонатних панелей. Дуже важливо в цьому випадку ширина. Від цих розмірів залежить і ширина теплиці. Звичайно, це може бути велика структура з великою кількістю місць, якщо дозволяє площа і фінансові можливості. Якщо ви хочете заощадити гроші і ресурси, щоб побудувати теплицю не таку велику, не обов'язково все робити з полікарбонату.