Люди завжди намагалися стежити за новинами, щоб бути в курсі того, що відбувається в державі та світі, яких змін слід очікувати в майбутньому. З розвитком ЗМІ і появою Інтернету дізнаватися про події стало набагато простіше. Тепер кожен може оперативно отримувати потрібну йому інформацію. У Мережі з'явилося величезне число online-ресурсів. Доступ до них, як правило, не обмежений. Можна навіть читати новинні портали інших держав. Головне - знати мову країни. Однак, як правило, на іноземних ресурсах подається інформація, яка більшою мірою стосується їх громадян. Якщо ж ви хочете дізнаватися основні новини у світі і докладні відомості по Україні, вам варто знайти підходящий вітчизняний ресурс.

Портал 24tv.ua надає користувачам тільки актуальну інформацію. Новинний контент  тут оновлюється дуже оперативно. Ви можете переглядати дані про події, які відбулися за останню годину, за весь день. На ресурсі представлені відомості не тільки в текстовому форматі. Тут також є відеосюжети. Крім того, на порталі доступна пряма трансляція каналу 24. Якщо ж ви пропустили випуск цікавої вам програми - можете перейти в архів і переглянути його. Тут разташовано відео таких передач, як «Зроблено в Україні», «Голос Америки», «Вести Кремля», «Широким планом», «ЦРУ», «Актуальне інтерв'ю», «Крим. Реалії » і т.д.

Багатьох цікавлять новини тільки однієї певної тематики. Тому дуже зручно, що інформація на 24tv.ua структурована за відповідними розділами. Так, щоб дізнатися про те, які реформи планує провести уряд, які рішення ухвалив президент, що відбувається у Верховній раді, ви можете перейти в рубрику «Політика».

В умовах кризи дуже значна кількість населення цікавиться економічною ситуацією, яка складається в країні, прогнозами експертів, змінами в курсі валют, зростанням цін на продукти, нерухомість, комунальні послуги, рішеннями по закупці газу і т.д. Вся інформація такого плану представлена ​​на ресурсі телеканалу 24 у відповідному розділі.

Є й ті, хто втомився від гострих проблем і шукає в новинах інформацію розважального характеру. На 24tv.ua передбачений розділ для любителів спорту, рубрика «Шоу-бізнес», де можна прочитати відомості про життя знаменитостей.

Також на порталі є такі категорії, як «Курйози», «Культура», «Технології», «Авто». Щоб дізнатися результати соцопитувань на актуальні теми, можете перейти в розділ «Опитування».