Не можна сказати, що при облаштуванні офісу меблювання – найважливіший момент, однак одним з ключових він є точно. Важливо придбати презентабельні, в міру лаконічні елементи гарнітура, які будуть вписуватися в загальне оформлення та створять робочу атмосферу. До того ж меблі повинні бути практичними і, обов'язково, комфортними. Пам'ятайте про те, що персонал буде проводити за ними багато годин в день. Чим зручніше буде робоче місце працівника, тим краще він буде справлятися зі своїми обов'язками. В іншому випадку персонал буде швидко втомлюватися, відчувати роздратування, втрачати концентрацію. Така нездорова атмосфера в офісі позначиться на діяльності фірми в цілому.

Отже, якщо ви вирішили зайнятися меблюванням офісу, можете заглянути на портал меблевої фірми «Карпати». Вітчизняний виробник встановлює помірні ціни на свою продукцію. При цьому елементи офісного гарнітура нічим не поступаються виробам відомих зарубіжних фірм – ось сторінка каталогу компанії, де представлені ​​такі меблі.

Комфорт співробітникам забезпечать кілька моментів:

1. Регулятори висоти. Вони повинні бути у крісел і, бажано, столів. Ви наймаєте співробітників не за зростом, тому без такої функції в меблів не обійтися.

2. Нахил окремих елементів. Якщо стіл ви купуєте для ноутбука, буде зручно змінювати кут стільниці. Також варто купити крісла з регулюванням нахилу спинки. Кут повинен бути невеликим, щоб персонал був налаштований на роботу.

3. Наявність коліс у крісел. Співробітникам не доведеться вставати, щоб взяти документи з іншого краю стола або шафи, що стоїть поруч. Це економить їх час. Зрозуміло, покриття на підлозі має бути вибрано з урахуванням такого впливу на нього.

4. Відсутність гострих деталей. Кути у офісних меблів бажано повинні бути плавними. Перевірте, щоб були відсутні виступаючі гострі елементи.

5. Функціональність. Столи повинні мати безліч полиць і відділень, щоб співробітники могли систематизувати всі папери і не плутатися в них.

Не забудьте облаштувати зону відпочинку. Потрібно виділити окрему кімнату. М'який диванчик для неї можна обрати тут. У цій кімнаті може стояти кавоварка, телевізор. З меблів можна купити ще підвісні шафи – для зберігання кави, чаю, цукру, легкого перекусу (основні обіди повинні проводиться в кафе або їдальні, щоб в офісі не було запахів їжі). Оформити в цій кімнаті все можна в яскравих або заспокійливих кольорах. Тут працівники повинні відпочивати не тільки фізично, а й морально.