Ціни на квитки, в більшості випадків, встановлені самими перевізниками, а сайт завжди прагне надати своїм клієнтам мінімальну вартість квитків за ціною, періодично проводячи акції зі зниження квитків. У результатах пошуку ви зможете побачити автобусні рейси в самих різних цінових категоріях, вибрати найбільш підходящий вам білет на рейс вінниця рівне автобус. Сайт не є перевізником, він взаємодіє з перевізниками з питань якості обслуговування і пунктуальності та дозволяє забезпечити пасажирам комфортну подорож.

Свою місію сайт бачить у зміні ринку автобусних перевезень та приведення її до кращих стандартів якості обслуговування пасажирів. Підписавшись на новини сервісу, ви зможете отримувати безкоштовні поради про вигідних подорожі по Україні та за кордон. Ви так само отримаєте можливість участі в акціях на сайті http://naavtobuse.com.ua/ по купівлі автобусних квитків з величезними знижками.

Ну а тепер повернемося до купівлі квитків. Щоб ви могли швидко знайти відповідний рейс, діє зручна і інформативна система пошуку. За вашим запитом відразу відображаються всі необхідні дані: ціна квитка на автобус, маршрут його прямування, тривалість поїздки, дані про перевізника та інші не менш важливі моменти. Все це дозволяє повністю налаштувати поїздку під ваші вимоги ще до того, як ви оплатите білет на автобус. Купити його можна он-лайн картою вашого банку. Оплатити квитки банківської картою можна відразу, або в зазначений перевізником термін. Зверніть увагу, що оплата проходить через спеціальні захищені сторінки сервісу. Сплативши на сайті вартість білету на автобус, ви відразу отримаєте електронний квиток.

Квитки на автобуси можна легко повернути

Компанія діє виключно у правовому полі, тому передбачає можливість повернути автобусні квитки, у разі непередбачених ситуацій. Ця процедура проходить згідно з умовами перевізників.